Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi okozhatta ezt a tegnapi...

Mi okozhatta ezt a tegnapi kajáim közül?

Figyelt kérdés
Tegnap nagyon keveset ettem, mert a fizetés még nem jött meg, az előző meg már elfogyott. Mindössze egy kis adag salátát ettem (csak a salátalevél, semmi más nem volt benne) egy kis ketchuppal. Ebédre egy tányér zöldséglevest (víz, 1leveskocka, gomba, zeller). Vacsorára pedig levest főztem egy citromból és egy kisebb banánból. Vízben főztem, mégcsak nem is tejben. Ezenkívül még fahéj volt benne. Reggelre még is úgy éreztem magam, mintha nagyobb lenne a hasam. Olyan mint egy terhes nőnek. Mérleg szerint nem híztam egy grammot sem.
2012. jún. 4. 14:17
 1/9 anonim ***** válasza:
leveskocka, zeller, gomba puffasztó ételek.
2012. jún. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
off: mi ez a citromos banános leves? :)
2012. jún. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Gombából sokat ettél? Nehéz megemészteni, kitinből van.
2012. jún. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát elég sok gomba volt benne. Akkor ezek szerint attól lehetett :S De délutánra egyébként jobb lett.
2012. jún. 5. 01:03
 5/9 A kérdező kommentje:

A citromos banános leves amolyan kényszermegoldás volt :)

Múltkor palacsintába belereszeltem a citrom héját és nem akartam kidobni a citromot, gondoltam csinálok citromlevest. De egy citrom kevés hozzá, több meg nem volt. Azon kívül csak banán volt itthon, gondoltam bele dobom azt is.

Egész érdekes kompozíció alakult ki belőle, de finom volt.

2012. jún. 5. 01:05
 6/9 anonim ***** válasza:
Tejbe vagy mibe? :D
2012. jún. 5. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát tej híján vízben (a citromlevest amúgy is abban főzöm, meg mostanában minden gyümölcslevest, mert a tejen is meg tudom spórolni a kalóriát és nekem vízzel is ízlenek. Max icipici pudingporral elkevert tejet szoktam belerakni habarás címén). De tejben biztos finomabb. Meg tettem még bele édesítőt, egy kis fahéjat.
2012. jún. 5. 08:06
 8/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk belegondoltam, és a tej meg a citrom nem biztos, hogy összeillik, de a banán biztos tuti páros a tejjel :)
2012. jún. 5. 08:07
 9/9 anonim ***** válasza:
Köszi, ezt szeretném kipróbálni valami fincsi pudingporral megspékelve, jónak hangzik :) Bocsi, hogy így eltereltem a témát. Egyébként én már ettem citromos joghurtot is, igazi citrom darabokkal még anno Görögben, nem volt tőle különösebb bajom, de gondolom embere válogatja :)
2012. jún. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!