Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kell fogynom? Ha igen mennyit?...

Kell fogynom? Ha igen mennyit? és ha nem miért nem?

Figyelt kérdés
Én egy (majdnem) 16 éves lány vagyok. a magasságom 174-5 cm és 63-4 kg-mot nyomok. Kell fogynom? köszönöm elöre is.

2012. jún. 3. 10:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Megmondanád, hogy honnan tudjuk a testzsír arányod????
2012. jún. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
uf :D hát azt sehonnan. de gondoltam azért eltudsz képzelni egy 175 cm hosszú embert aki 63-4 kg és esetleg még meg is tudod mondani hogy ez normális alak e vagy sem O_o de akkor a te képeségeidet akkor túlbecsültem. :D
2012. jún. 3. 11:04
 3/7 áh nem jut eszembe válasza:
Szerintem nem kell fogynod, de lehet, hogy tévedek. (Küld képet privát üziben és akkor nyugodt szívvel mondhatom, hogy nem kell fogynod :)
2012. jún. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, ha te ennyire képben vagy és el tudsz képzelni 174 centi magas és 64 kilós lányt, megtudod ítélni hogy megfelelő e a súlya, akkor minek kérdezed? Meghaladja a képességeid?

Komolyra fordítva a szót igenis lehet löttyedt hájas, vagy izmos feszes egy ilyen paraméterekkel rendelkező ember. De hiába magyarázom, ha nem erősséged a gondolkodás...

2012. jún. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jó!!
2012. jún. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Annyira bírom az olyan válaszolókat, akik csak oltani tudják itt a népet. Lehet, hogy igazad van, 13-35-ös, de nehezedre esne normális stílusban kifejezni magad? Ez a te intelligenciaszintedről is igen sokat elárul ám :)


Kérdező! Abban egyetértek a "kedves" válaszolóval, hogy a számok önmagukban nem sokat mondanak. Én voltam már 166 cm-hez 56 kg, de semmi izom nem volt rajtam, elég löttyedt voltam. Nem néztem ki rosszul, de nyilván csinosabb lettem volna mondjuk + 5 kg plusszal, ha cserébe szép feszes, izmos lettem volna.

Szóval attól függ, mennyire vagy izmos. Bár én azt mondom, ha nincs rajtad izom, ilyen számokkal akkor sem lehetsz dagi,max löttyedt,zsíros, azon meg csak sporttal lehet segíteni.

2012. jún. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha így gondolod, akkor te miért osztod az észt? Ezzel csak magadat hazudtolod meg előző.
2012. jún. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!