Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek még kell fogynom?...

Szerintetek még kell fogynom? Ha igen akkor kb mennyit? (KÉP)

Figyelt kérdés

Tavaly január 1.-én kezdtem el a fogyókúrát, igaz a legelejéről nincs képem, azért nem csináltam mert azt gondoltam hogy úgy sem fog sikerülni lefogynom.


97,5 kg-mal kezdtem el a fogyókúrát. Most 71 kg vagyok.(177 cm)

A első (2011.11.) képen -20-21kg-nál tartottam, és a harmadik (2012.03.) képnél pedig most -26kg-nál. Vagyis az első, és a 3. kép között 5 max 6kg különbség van. (igaz hogy még nem nagyon látszik, de hónapok óta járok edzőterembe is, hogy valamelyest "formálódjak"..)


[link]


[link]


Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek kell még fogynom? Ha igen akkor kb mennyit?

Előre is köszönöm a válaszokat! ;)


2012. márc. 8. 16:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
nekem nagyon tetszel :)
2012. márc. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2012. márc. 8. 16:44
 3/15 anonim válasza:
100%

nekem is 32/f

csak hülyülök... sztem nem kell tovább fogyóznod csak esetleg karbantartani magadat grat a fogyáshoz

2012. márc. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Vao, végre valaki aki normál tempóban fogyott le és egészséges, sikerült neki! Gratulálok, nagyon szép eredmény!


Szerintem fogyni nem kell tovább, de ha jobb testet akarsz akkor tarts ésszerű diétát és kezdj el izmot növeszteni ;)

2012. márc. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Azta!Gratulálok!:DSzerintem nem igen kéne már fogynod max 3 kg-t ha magadnak így nem tetszel.
2012. márc. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Viszont a testedzést ne hagyd abba
2012. márc. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, és a gratulációkat, jól esik. :)


A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad:

Igen sikerült, egy évvel ezelőtt nem nagyon hittem benne, sőt... + mindenki azt mondta hogy úgysem fog sikerülni, és voltak olyan pillanatok amikor már én is elhittem és majdnem feladtam. De mégis kitartottam és sikerült .:)



A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad :

Persze nem hagyom abba az edzést, sőt még jobban rákapcsolok. :)

2012. márc. 8. 23:21
 8/15 anonim ***** válasza:
Gratulálok, ez hatalmas dolog és elég szexi vagy az én megítélésem szerint. Kívánom rövidesen úgy nézz ki, amivel te is elégedett vagy! :)
2012. márc. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszi :))
2012. márc. 10. 19:20
 10/15 anonim válasza:
Nem kell. :)
2012. márc. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!