Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek még kell fogynom?...

Szerintetek még kell fogynom? Ha igen akkor kb mennyit? (KÉP)

Figyelt kérdés

Tavaly január 1.-én kezdtem el a fogyókúrát, igaz a legelejéről nincs képem, azért nem csináltam mert azt gondoltam hogy úgy sem fog sikerülni lefogynom.


97,5 kg-mal kezdtem el a fogyókúrát. Most 71 kg vagyok.(177 cm)

A első (2011.11.) képen -20-21kg-nál tartottam, és a harmadik (2012.03.) képnél pedig most -26kg-nál. Vagyis az első, és a 3. kép között 5 max 6kg különbség van. (igaz hogy még nem nagyon látszik, de hónapok óta járok edzőterembe is, hogy valamelyest "formálódjak"..)


[link]


[link]


Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek kell még fogynom? Ha igen akkor kb mennyit?

Előre is köszönöm a válaszokat! ;)


2012. márc. 8. 16:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem az első kép tetszik a legjobban. Ott férfiasabbnak tűnsz. De ez csak az én véleményem. Egyébként gratulálok.
2012. márc. 12. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Utolsó: azért egy fiatal srác ne úgy nézzen már ki, mint egy 30 akárhány éves, ahol megindult a pocakosodás, csöcsösödés :)

Egyébként gratulálok, ügyes vagy! Max 3 kg szerintem, és kapcsolj is rá az edzésre, mert megéri! :)

2012. márc. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Mi szerint fogyokuraztal ? :D
2012. márc. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Szerintem sem kell fogynod többet, csak járj kondizni, hogy maradjon, és az izmaid is alakulnak majd, de ezt sem kell túlzásba vinni, ha nem akarod :)


Amugy én 36 kg-ot dobtam le 1 év alatt :))

Megettem ugyanúgy mindent ami hízlal, pl császárzsalonna, stb...

A cukrot viszont kivontam a szervezetemből, persze egy héten 1-1 kockacukor, mert kell a szervezetnek, de semmi cola, semmi csoki, és tényleg nem mozogtam semmit sem.

Eddig nagyon túlsúlyos voltam, mostmár csini vagyok.

35/L

2012. márc. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Jól nézel ki, gratulálok a fogyásodhoz! :)
2013. okt. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!