Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Meleg kávéra a hideg kóla...

Meleg kávéra a hideg kóla meghajt?

Figyelt kérdés
Nagyon fel vagyok puffadva és rég voltam "nagyw-n" is. Nem szoktam kávézni, se kólát inni. Egészségesen étkezem, Ma is egészséges ételeket ettem, de iszonyúan nehéz a hasam és jó lenne wc-re menni. Ha csinálok egy instant kávét tejjel és vízzel mondjuk úgy fele-fele arányban, cukor nélkül, és rá iszok pár korty hideg kólát az meghajt pár órán belül? És holnap lesz hatása? (Nincs itthon semmiféle hashajtó, szilvalekvár engem nem hajt meg, főleg hogy most ettem túrót, olajat nem fogok enni)
2012. máj. 31. 16:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Ki volt az a marha, aki ezt elhitette veled?
2012. máj. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

[link]


A kávét olvastam, hogy jó lehet, de a kólát szerintem ne idd rá.

2012. máj. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Itt olvastam gyakorin :D

De ha nem, akkor kéne valami hasznos tipp

2012. máj. 31. 17:01
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, miket ettél, de abban lehet a hiba mégis.

Nyírfacukor? Az hatásos, csak ne nagyon tervezz programot mára meg holnap reggelre. 1-2 teáskanál, és minden kijön. :)

2012. máj. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igazából amióta az eszemet tudom, mindig székrekedésem volt. Kiskoromból is emlékszem a kúpokra, meg ilyesmikre. Nyírfacukor nincs itthon, csak barna nádcukor :S
2012. máj. 31. 17:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyel szenet (pl Eucarbon), az meghajt, es a puffadast is leviszi.
2012. máj. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!