Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A cukormentes kóla is hízlal?

A cukormentes kóla is hízlal?

Figyelt kérdés
Interneten olvastam róla ellentmondásos információkat, és amióta ezt iszom, eléggé besült a diétám (+5kg másfél hónap alatt), úgyhogy eléggé kíváncsi vagyok.
2012. jan. 31. 20:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem hizlal, viszont egyes embereknél étvágyat okoz.
2012. jan. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Én nem tudom mennyire hízlal, nagyon ritkán iszom. Viszont cukor helyett édesítőszer van benne, ami rákkeltő lehet. Nem beszélve a többi káros anyagról, színezékről, stb...
2012. jan. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
sose lett senki rákos attól hogy édesítővel itta a kávét stb stb.
2012. jan. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
és te elhiszed h letezik cukormentes kóla? mert én nagyon nem, és dieta alatt tudtommal csak vizet illetve cukor nelkuli teakat lehet fogyasztani, vagy a te dietad milyen amien kóla is megengedett? mert ilyenrol meg nem hallottam.
2012. jan. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van olyan, a coca-cola light és a zero, nézd csak meg a zeroban 0 szénhidrát van a light-ban egy nagyon minimális.
2012. jan. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Kalória nincs benne, de az édes íz ugyanúgy kivált bizonyos folyamatokat, mint a cukor.
2012. jan. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

megkeresem és megölöm azt aki a "hizlalással" hülyíti az embereket. kérlek segítsetek kinyomozni ki az.


hizlalni a sertést szokás, a halakat, van hizlaló tó, de hizlaló élelmiszer NEM létezik!

2012. jan. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
0%

nem

a kóla nem hízlal

az ital

hogy lehetne meghízni egy italtól

amúgy sincs a sima kólában se sok kalória, a cukormentesben főleg, és amúgy se iszol annyit

2012. jan. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
89%
Csak az a baj hogy én rengeteg helyen olvastam, hallottam arról hogy az édesítő szer jobban árt mint a sima cukrozott valami. Mert ugye ha édesítőszer van benne az kb több cukormennyiségnek is megfelelhet mint egy sima cukros kóla. Én nem tudom mennyire igaz hogy az cukormentes meg minden, de ha egészségesen akarsz élni inkább a normált idd. Lehet nincs igazam, és ezt is kívánom, csak ugye lehet az édesítőszer jobban árt mint a sima cukor, lehet a cukortól jobban hízik az ember de más egyéb mellékhatása nem nagyon lehet. De az édesítő szernek kitudja még hogy milyen más rossz hatásai lehetnek, mert lehet kevésbé hizlal és kevésbé lesz az ember cukros de kitudja. Én kólát azóta nem iszok vagy csak rohadtul ritkán amióta majdnem a saját szememmel láttam hogy mire képes. Mert ugye a kóla az sav, és sokan azt használják vízkőtlenitésre, meg nem egyszer hallottam hogy a vért is azzal szokták feloldani. Szóval kis mennyiségben időnként nem ártalmas, de ha minden nap iszod akkor eléggé. Meg ugye rongálja a fogakat koffeint is tartalmaz és még sorolhatnám. Bocsi hogy kicsit eltértem a kérdésedtől, de nem árt ha tudsz erről.
2012. jan. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"Mert ugye ha édesítőszer van benne az kb több cukormennyiségnek is megfelelhet mint egy sima cukros kóla. Én nem tudom mennyire igaz hogy az cukormentes meg minden, de ha egészségesen akarsz élni inkább a normált Mert ugye ha édesítőszer van benne az kb több cukormennyiségnek is megfelelhet mint egy sima cukros kóla. Én nem tudom mennyire igaz hogy az cukormentes meg minden, de ha egészségesen akarsz élni inkább a normált idd."


EZ MI VOLT? kóla - egészség?

édesítőszer cukornak felel meg? mi van már megint ma? :D

2012. jan. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!