Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A cukormentes kóla is hízlal?

A cukormentes kóla is hízlal?

Figyelt kérdés
Interneten olvastam róla ellentmondásos információkat, és amióta ezt iszom, eléggé besült a diétám (+5kg másfél hónap alatt), úgyhogy eléggé kíváncsi vagyok.
2012. jan. 31. 20:34
1 2
 11/15 anonim válasza:
a kólát gyógyszernek találták fel
2012. jan. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

A cukormentes üdítőitalokat elsősorban nem a fogyókúrázók, hanem a cukorbetegek kedvéért találták ki ezért is diétás kóla az eredeti elnevezése ennek is. Szépen is nézne ki a cég, ha cukrot rakna a hivatalosan cukormentes kólájába, aztán meg emberek halnának bele miatta - szerintetek meddig maradt volna így meg?!


Gondolkozzatok már... -.-"

2012. febr. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Amit az utolsó írt, én is leírtam már a többi ilyen kérdésnél, de úgy látszik, még mindig vannak hitetlenek xD

De nulla kalória az nulla kalória. Ha a fene fenét eszik, akkor is.

És ne taglaljuk, mennyire káros, hiszen a kérdés nem erre irányult.

2012. febr. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
nem a light colától híztál meg, de ez nagyszerű, mint kifogás :D
2012. febr. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Trolol92 válasza:
Ennél nagyobb baromságot h a cukormentes kolába cukor van. :D Cukorbeteg vagyok és szeretem a colát iszok amikor ugy adodik , akkor én már rég halott ember lennék amiket a sok okos leirt .. :) de szerintem nem hizlal hisz nincs benne szénhidrát se cukor!
2014. márc. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!