Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kell még valamennyit fogynom?

Kell még valamennyit fogynom?

Figyelt kérdés

1 hó alatt leadtam 4 kilót,de még úgyérzem van rajtam.Bár hajlamos vagyok nagyon szigorú lenni magammal szemben.

[link]


2012. máj. 26. 15:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nekem így is nagyon tetszel :D

De ha van még egy kis erőd, és jön a nyár... Lehet futni, mozogni, úszni, BULIZNI :D A combodról meg a hasadról még mehet egy kicsi. Szerintem, akkor állj meg, ha a combod már nem ér majd össze. Mellesleg gratulálok a fogyásodhoz :D

További sok sikert.

2012. máj. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

Szerintem ez kifejezetten szép testalkat.

A helyedben nem fogynék többet, mert akkor ilyen hurkapálca kis csaj leszel, ami nem szép :(

Ezzel szépen lehet öltözködni, bőven lehet rá ruhát kapni és még a bordáid se látszódnak ki.

A fiúk többsége ezt szereti :)

Azonkívül ez még egészségesebb is, mintha ilyen 40 kiló lennél vasággyal.

21/L

2012. máj. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szerintem is pont jó az alakod most. Max edzést ne hagyd, de fogyni már nem kell.

Hogy sikerült? mit csináltál 1 hónapig? nekem is csak 5 kg amitől meg kellene szabadulnom:S

2012. máj. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
szerintem még egy 5kg mehet,de amúgy csini vagy így is:)
2012. máj. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
hát nem sokat.Annyi volt a taktikám,hogy nem görcsöltem rá,nem nasiztam és a magas szénhidrát tartalmú kajákat kerültem :)
2012. máj. 26. 16:21
 6/12 anonim ***** válasza:
Nagyon csini vagy szerintem nem kell már fogynod. Én is kb így szeretnék kinézni. Megkérdezhetem hogy hány cm és hány kg vagy? Sportoltál is valamit vagy csak diétáztál?
2012. máj. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
165 cm 64 kiló vagyok. nem sportoltam semmit,csak kevesebbet ettem
2012. máj. 26. 16:51
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen, és edzeni is kéne, szerintem nagyon löttyedt vagy. Nem akarlak megbántani, de ez a véleményem. Egyébként grat a fogyáshoz:).
2012. máj. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
csinos vagy :)
2012. máj. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
őszinte leszek..szerintem még kövér vagy.
2012. máj. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!