Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Le KELL fogynom 70 kg-ot! Hogyan?

Le KELL fogynom 70 kg-ot! Hogyan?

Figyelt kérdés

Hatalmas a súlyfeleslegem:( Orvosi javaslatra kell ennyit fogynom, mert különben szívrohamom lesz, és már így is sokszor vannak gyanús tüneteim.

Hogyan csináljam? Melyik módszer lenne a leghatásosabb?

És hogyan mozogjak, ha igazából már az sem megy rendesen?:(

Kérlek szépen titeket, hogy segítsetek nekem! Tudom, hogy én rontottam el, tudom hogy az én hibám az egész, de szeretnék változni...kérlek segítsetek!:(


2012. máj. 26. 01:31
 1/8 anonim válasza:

Ha ez megnyugtat akkor nekem is kéne, orvosi javaslatra..:)

Jelenleg Gillian Mckeith - Az vagy amit megeszel könyvét lapozgatom és készülök belevágni.

Amiatt, mert jobban tetszik az életszemlélete mint sóbertnórbinak.

Ez a nő elsősorban nem egészségi szempont alapján akar lefogyasztani, hanem amiatt hogy ne fájjon annyit a fejed, ne legyél fáradékony, stb.. Szóval nekem szimpibb :)

Magára a fogyásra meg annyit tudok írni, hogy sajna mozgás nélkül nem megy :(

Legyen az csak napi 20 perc séta, mindenesetre elengedhetetlen.

Meg nekem az vált eddigi fogyókúráimnál be, hogy senkinek nem beszéltem róla, mert különben naponta kérdezik hogy megy, és idegesít..:)

Remélem menni fog és kitartást! :)

21/L

2012. máj. 26. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

lefogyni úgy lehet,hogy csak kb 2 ezer kalóriát eszünk meg egy nap ,az eddigi 3-4 ezer helyett,

-a mozgás : igazából, mindenféle mozgás nélkül is le lehet fogyni , ágyban fekvő emberek is lefogynak ,ha keveset esznek,de a te esetedben már fél óra gyaloglás is segítene

2012. máj. 26. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"Ez a nő elsősorban nem egészségi szempont alapján akar lefogyasztani, hanem amiatt hogy ne fájjon annyit a fejed, ne legyél fáradékony, stb.. "


Te nagyon okos lány vagy.

2012. máj. 26. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én úgy fogytam 25 kilót, hogy reggelire megettem amit csak megkívántam persze mértékkel (akár kakaós csiga+valami meleg ital) délben vagy csak leves vagy csak második, estig semmi, csak délután amikor hazaértem melóból akkor egy nagy bögre zöld tea! Mozgás? Eleinte csak nagyokat sétáltam, felfelé gyalogoltam még a mozgólépcsőn is, aztán amikor már lement 10 kiló akkor elkezdtem aerobicozni, és zumbázni, hetente 3-5-ször. Azóta is tartom a súlyom és nagyon jól érzem magam, tele vagyok energiával, pedig már nem vagyok fiatal! :) Sok sikert kívánok neked és kitartást! Ja és még valami, ne akarj gyorsan fogyni, annak sosincs jó vége!
2012. máj. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát elsősorban kevesebbet kell enni, mértékkel. A te súlyfelesleged mellett érdemes lenne kérni egy orvost, hogy állítson össze neked étrendet, ami személyre szabott, és tartható.

Emellett mozgásnak nagyon-nagyon jó a gyaloglás! Sétálj, kirándulj, amennyit csak tudsz! Ha ez először tíz perc, nem baj, akkor annyit. Aztán egyre többet. Futkosni nem kell, neked nem is szabad most. De sétálj!!

2012. máj. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Olvasd el a sárga kapszulát tartsad be, étkezz jól, és eddzél keményen. sok sikert
2012. máj. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
160cm/108kg voltam 5hónappal ezelott, ma vagyok 86kg, szamomra már 65kg álomsúly lesz, hogy maradjak noies nepedig lapos, és ezt úgy értem el, hogy életmódot váltottam, elhagytam a lisztes ételeket( bar a te sulyfeleslegednél az biztos baj lenne ha megvonnad magadtol hirtelen a szenhidratot), minel tobb hust ettem mindenféle zoldségekkel, lényeg hogy ne izombol fogyjak, mer akkor egésznek nincs értelme, sok vizet iszom, ha nem kívánom, akkor is iszok, és gyogyteákat. de jobb lenne ha te hozzáérto személyhez fordulnal és o adna neked étrendet, kiszámoljak mennyi a max szenhidrat amit bevihetsz és tobbi az inkabb feherje legyen és rostok!!
2012. máj. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ha orvos javasolta, hogy fogyj le, akkor tanácsot is adhatott volna, hogy hogy...

[link]

2012. máj. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!