Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » NARANCSBŐR! SEGÍTSÉG! Mindjárt...

NARANCSBŐR! SEGÍTSÉG! Mindjárt itt a nyár és nem vagyok jó formában. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Nagyon utálom a testem pedig csak 13 éves vagyok, max 1-2 plusz kilóval. Vagyis az én 52 kg-om párosul a 160 cm-mel. igazi körte alakom van. Ez még a kisebb gond lenne, de narancsbőrös a combom :( Tavaly ennél sokkal kevesebb volt, de még akkor se mentem ki 1x SE a strandra...most meg pláne nem tervezem :( Mit tudok tenni? Valami egészséges étrenddel tudok segíteni rajta? Vagy valamiféle edzéssel? Kérlek segítsetek. Legalább egy kicsit szeretném csökkenteni a narancsbőrt a combomon a nyárig...:(

2012. máj. 10. 18:25
 1/7 Smartguy86 ***** válasza:

[link]


13 éves vagy, nehogy nekem nekiállj koplalni!!! Fejlődésben vagy, kell a rendes tápanyag, egyél rendesen. Szüleiddel beszélj, hogy térjetek át egészségesebb étkezésre - ha azt mondják, hogy az drágább, akkor mondd nekik, hogy nem igaz, számoljanak utána!

2012. máj. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Narancsbőr ellen krémezés és csomagolás sok vízfogyasztás.
2012. máj. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

nem koplalni akarok, hanem reménykedek, hogy egy másmilyen étrend segíteni tudna...:/ köszönöm a választ :)

sok víz. értem. pontosan kb. mennyi? :O 2L-t haladja meg egy nap?

2012. máj. 10. 19:13
 4/7 anonim ***** válasza:
Vicces, hogy kijelented, körte alkatod van. A tested még most kezdett el formálódni. Nőhetsz is még, úgyhogy ne akarj fogyni. A 13 éves gyerekeken szerintem senki nem figyeli a narancsbőrét, vagy ha igen, azt le kell csukni. :D
2012. máj. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Smartguy86 ***** válasza:
Hány kiló vagy? 20 testsúly-kilogrammonként legyen meg az 1 liter. Tehát ha te 50 kiló vagy, akkor az 2,5 liter.
2012. máj. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

igazad van, hogy még nem fejlődtem eleget...de a csípőm már most jóval szélesebb, mint a felső testem. Eleve nem is nagyon lehetne más, mert az összes nő a családban ilyen alakkal rendelkezik :| :D hát a kortársak...de én nem érzem jól magamat a bőrömben, mert látom, hogy másnak körülöttem nincs, vagy épp nem ennyi.

2,5 L. köszönöm szépen :D ráhajtok a vízivásra...:D

2012. máj. 10. 19:32
 7/7 anonim ***** válasza:
láttam már erre krémet, de nem tudom, hogy mennyire használ.. diéta+sok sok folyadék+ mozgás
2012. máj. 13. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!