Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 164 cm vagyok és 67 kiló, ez...

164 cm vagyok és 67 kiló, ez BMI szerint sok mégsem tűkök kövérnek, szerintetek lehet hinni a testtömeg indexnek, szükséges mindenféleképp a fogyó?

Figyelt kérdés
2012. máj. 9. 22:12
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

több,mint 20 éve elavult a bmi.

testzsírt mérj.

2012. máj. 10. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Hát magamból kiindulva rohadt sok. Én 167 cm és 56 kiló vagyok, izmos, de van rajtam 1-2 plusz kiló.
2012. máj. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

de ha én fogynék 10 kilót, amit ideálisnak mondanak, akkor nem lenne semmi mellem, anorex kinézetű lennék.

Napi szinten járok terembe edzeni, vékonyak a lábaim-karjaim, csak a pocimon van kevés felesleg, valamiért a mérleg sokat mutat mégis. Igaz közepesen nagy mellem is van.viszont a teremben vannak olyan 55 kilósok akikkel sosem cserélnék, mert undorítóan zsíros testük van. Létezik olyan erős csontozat, ami ennyit nyom?

2012. máj. 19. 13:42
 14/21 A kérdező kommentje:
amikor 56 kiló voltam, akkor betegnek hittek, lement a mellem is teljesen.. stb
2012. máj. 19. 13:45
 15/21 anonim ***** válasza:

Biztos van ilyen. Azért gondolom, mert én meg fordítva vagyok: minimum 5 kilóval többnek nézek ki mindig, mint amennyi ténylegesen vagyok.

Ezért mondja mindenki, hogy nem a kilókat kell nézni, hanem a tükröt. Te tudod, hogy tetszel-e magadnak így.

2012. máj. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
a tükörben átlagos testalkatú , izmos lábú nő néz vissza pociján kis súlyfelesleggel, de a felső hasizmom viszont szépen kirajzolódik, a karom vékony, a mellem közepesen nagy, de feszes -formás-és nincs semmi narancsbőröm. Csak az alsó hasamon és a csípőm felett van felesleg.A derekamat edzéssel már levékonyítottam amennyire lehetett. Magammal sosem vagyok elégedett, de a pasik is eléggé megnéznek. Csak a mérleg meglep.
2012. máj. 19. 14:08
 17/21 anonim ***** válasza:

nincs ilyen csontozat.

egy alacsony sovány nő csontváza és egy nagydarab 190centis nő csontvázának súlya között max 3 kiló az eltérés.

ami meg a hasadat illetti,az csak annyit mutat,hogy magas a testzsír%.

kockás kb 12%nál lesz.

úgyhogy,ahogy már írtam is ezt érdemes figyelemmel kísérni.

ha meg le akarod szedni magadról,akkor kalória deficitbe rakott szálkásító diétával fogod tudni.

ha meg rendszeresen edzel,akkor hogy lehet vékony a karod amúgy?

az nem túl esztétikus ha az izmok fejlettsége nincs szinkronban.

annál rosszabb meg nem létezik,ha egy nő lemegy a terembe és csak lábra edz:).

az a strandgyúrós női megfelelője.

minden izomcsoport ugyanolyan fontos.

2012. máj. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
úgy vékony a karom, hogy arányos, nem fityeg rajta a zsír meg a bőr, de nem az a csonti vékony. De nincs is 52 es férfikarra gyúrva. A felső részén a hasamnak kirajzolódnak az izmok.
2012. máj. 19. 14:40
 19/21 A kérdező kommentje:
sok nőt láttam lent 55 kilósban, aki sokkal zsírosabb volt nálam, de a mérleg kevesebbet mutatott. De a karom tényleg gyengébb mint pl. a lábam.
2012. máj. 19. 14:42
 20/21 A kérdező kommentje:
De azért kivi lennék az itt hozzászóló 55 kilósakra, aki , mennyi lehet hozzám képest a teszsír arányuk és milyen állapotban lehet a kötőszövetük az enyémhez képest. Teljesen feszes rajtam a bőr.
2012. máj. 19. 14:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!