Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van mániákus fogyókúra módszer...

Van mániákus fogyókúra módszer próbáló? értelmesebben lent.

Figyelt kérdés
Van egy rokonom (bár rég nem láttam) de mikor régen találkoztunk olyan 3 havonta mindig mondta hogy most ezt a diétát csinálja, később azt a diétát stb. Volt mikor látszott rajta hogy fogyott de aztán valahogy rá pár hónapra mintha az eredeti súlyánál is több lett volna. Van ilyen hogy minden féle diétát kipróbál valaki? Volt akinek ezek után sikerült is lefogynia? Nekem valahogy úgy tűnt hogy unatkozik. Pedig volt szerintem 150 kg körül olykor.
2012. máj. 3. 15:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyik gyerekkori barátnőm. Már vettek neki futógépet is a szülei-ami ott porosodik a pincéjükben, beiratkozott valami fogyi-tanfolyamra vagy mi a bánatra, próbálkozott különböző szaarságokkal, most Norbi termékekkel veszi fel a harcot a kilók ellen... 10 éve hallgatom a "sirámait", és már kezd kissé idegesítő lenni, mert mozogni azt nem akar, nem tud lemondani dolgokról, nem tud ésszerűen táplálkozni. Ő is jóval 100 kiló felett van.
2012. máj. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én sosem értem ezeket a mártír fogyókúrázókat. Azt hiszik, minél sanyarúbb egy diéta annál hatásosabb. Mártírkodnak 1-2 hétig. Szédelegnek, az evés hiánytól, idegesek, rossze kedvűek stb. Aztán belátják, hogy ne bírják csinálni, a mérlegen nem látszik semmi eredmény, ezért még elkeseredettebbek lesznek aztán zabálás, plusz pár kiló, majd módszer váltás és kezdődik előlről.


Mondjuk az összes női magazint író szemétládát is agyonlövetném, akik a példányszám növelése érdekében mindenféle kitalált sztárdiétával hülyítik szerencsétlen elkeseredett nőket.


A fogyáshoz, van megfelelő módszer. Megfelelő táplálkozás, és mozgás, de érdekes ezekről nem nagyon akarnak ezek a sztárdiétákon felhízott mártírok tudomást venni.

2012. máj. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!