Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen az a tekercselős módszer?

Milyen az a tekercselős módszer?

Figyelt kérdés
Már hallottam róla, de nem értem h miért, mikor, hogyan kell csinálni. És aki használja, milyen eredményeket ért el?
2012. márc. 18. 08:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez egy nagy hülyeség, valaki egyszer kitalálta és elég sokan azt hiszik, hogy igy lehet fogyni eröfeszités nélkül.

A lényege az, hogy bekened magad valamilyen krémmel (amit "zsirégetönek" neveznek, pedig olyan nem létezik), betekered magad folpakkal (illetve sokszor "speciális fólia" néven árult folpakkal) és ettöl "kiizzadod" magadból a zsirt.

2012. márc. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszod :) én egy ismerősömtől hallottam erről, ő rövid időn belül látványosan lefogyott ezzel a módszerrel. persze mellette keményen diétazott és ő nem csak várta h izzadjon hanem betekerve futott :)
2012. márc. 18. 08:20
 3/4 *gin* ***** válasza:
én is lefogytam rövid időn belül látványosan. persze mellette keményen diétáztam és futottam. csak épp tekercs nem volt. hopp :D
2012. márc. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
gin, hát persze, nem lehetetlen :) futással amúgyis sokat lehet faragni magunkból :)
2012. márc. 18. 17:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!