Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mindennap 100 hasprés?

Mindennap 100 hasprés?

Figyelt kérdés

Üdv!


Van egy kis pocakom, és szeretném leadni, azzal érek valamit, ha napi 100 hasprést megcsinálok? 4x 25 sorozatban.



2012. máj. 2. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:
A hasprés, felülés és egyéb hasizmos megmozgató gyakorlat arra jó, hogy építsük a hasizmunkat. A rossz hír az, hogy a pocak ott marad, csak alatta építünk izmot. Tehát kell valamilyen aktív mozgás pl. futás, biciklizés stb. ahhoz, hogy leadjuk a pocakot, utána jöhet a hasprés, felülés stb., hogy szép izmos legyen a hasunk.
2012. máj. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Attól függ mitől van a pocak, ha májmegnagyobbodástól, vagy kitágult gyomortól vagy belektől akkor hiába hasprésezel.


Sztem első körben orvosi vizsgálat.

2012. máj. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyébkénta pocakota legjobban ugy lehet eltüntetni, ha kiépíted a melled, az elterelia figyelmet, meg a felső delta is (csukja, pillangó, vállak).
2012. máj. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mellizmom 14 éves koromhoz képest nagyon meglátszik, mellezésben 20 kg-val többet bírok mint az osztálytársaim, a pocak azért van, mert 2 éven keresztül abbahagytam az akkori sportom és kicsit elhanyagoltam magam, és késő este zabáltam, nem vészes, de leszeretném adni.
2012. máj. 2. 18:14
 5/5 anonim válasza:
A hasprés nagyon jó ötlet de mellé még valami mást kell csinálnod!!! Hullahopp karika ? Nekem bevált... ezután is lenne izomlázad(az biztos)! Mármint olyan hullahopp karika ami meg van töltve rizzsel stb..
2012. máj. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!