Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy csináljam ha rosszul vagyok?

Hogy csináljam ha rosszul vagyok?

Figyelt kérdés
Nem tudok lefogyni.Már több diétát próbáltam, de ha nem eszek szénhidrátot, rosszul vagyok.Nem vagyok cukorbeteg!Már néztük!Szédülök, hányingerem van, elgyengülök, ideges leszek.Van ötletetek???

2012. ápr. 27. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem kell teljesen kizárni az étrendedből, csak csökkenteni. Fokozatos csökkentéssel próbálkoztál már?


Hogy néz ki egy átlagos napod étkezés szempontjából?

2012. ápr. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Legutóbbi próbálkozásom: reggeli:gyümölcs, ebéd: rizs, sült (natur) hús, vacsi:saláta.

Egy dekát sem fogytam :(

2012. ápr. 27. 21:52
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát így nem csodálom. Reggel egyél rendesen (pl teljes kiőrlésű zsemle/kenyér, sonka, cottage cheese, túró, sajt és rengeteg zöldség). Ebédre próbálkozz szárnyas mellel és rizzsel. A napi öt étkezés legyen meg, ebből a két "nagyobb" a reggeli és az ebéd, a három kisebb pedig a tízórai, uzsonna, vacsora legyen.


Amit leírtál, attól belassult az anyagcseréd, nem csodálom, hogy nem fogytál és rosszul voltál.


A kifejezetten cukros/zsíros ételeket zárd ki az étrendedből, viszont a fehérjét növeld.


Mozogsz valamit?

2012. ápr. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyébként a kifejezetten hízlaló ételeket leszámítva (pl a nagyon magyaros zsírban tocsogó ételek vagy édességek) egyél mindent, maximum kisebb tányért használj, mint eddig.
2012. ápr. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

TORNA TORNA TORNA.


Ez a bűvszó. Attól, hogy nem eszel szénhidrátot, a szervezet nem égeti el a kalóriákat, és nem fogsz fogyni. Egészséges táplálkozás (megfelelő kajamennyiség melett) és elég mozgással viszont fogyni fogsz. De a gép/TV előtt heverve a büdös életben nem fogsz lefogyni, max akkor, ha abszolút nem eszel. De akkor tényleg csontsovány leszel. Meg halott :)

2012. ápr. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

te nem csak szénhidrátot,fehérjét sem eszel.

uh nem tudom miféle eredményt vársz a megzuhanáson kívül.

egyébként meg a drasztikus módszerek sehova sem vezetnek.

estére saláta?

hol a 3 óránkénti fehérje bevitel?

tipikus nők lapjás lehetsz.

2012. ápr. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!