Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnám a hasamról a...

Hogy tudnám a hasamról a fogyás utáni felesleget ledolgozni?

Figyelt kérdés
170 centis lány vagyok, 57-59 kiló, a magasságomnak megfelelő a súlyom, 90 kg-ról fogytam le, de az a baj hogy a bőr a hasamon még mindig ott van és nagyon csúnya, már vissza húzódott valamennyi, de úgy néz ki mint ha hájas lenne a hasam. Azt hogy tudnám onnan eltüntetni?
2012. ápr. 27. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy sehogy. :-(
2012. ápr. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy a hízás, vagy a fogyás túl gyors iramban történt, ezért a bőröd nem tudott megfelelően alkalmazkodni. Sajnos könnyen lehet, hogy látszani fog, de talán még tudod egy kicsit finomítani. Bőrfeszesítő hatású teákat igyál és ételeket egyél, meg próbálkozz valami ugyanilyen hatású kenőccsel hátha...
2012. ápr. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ugyanebben a témában járok én is. Csak én 120KG-ról 80 vagyok most.(194 cm) De még van a hasamon zsír. 2 hete kezdtem kenni Evelin 3D fat burn+cellulitozzel és én már látok valamilyen hatást. De kezdjél többet enni te is mostmár ne diétázz,mert kb anorexiás leszel. Szóval sportolj(futás,kondi, bicikli stb..) és kenegesd ilyen krémekkel.( De azért kajából se mind1 mivel emeled meg a kalóriabeviteled..Fehérjéből egyél többet mint eddig és úgy jó lesz!!!)


Sok sikert neked is.

2012. ápr. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja és utolsó előttinek, ez nem igaz amit mondasz mert én 2,5 év alatt fogytam 40kg-ot szóval nem kellett volna nekem ,hogy maradjon ott felesleges bőr!! De mégis maradt!! Szerintem kb örökre látszódni fog valamennyire,hogy egy hájas disznó voltam régebben.
2012. ápr. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!