Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit kellene fogynom és...

Mennyit kellene fogynom és milyen módszerrel? Képek

Figyelt kérdés
ja és mennyi kg-nak tippeltek? nektek mi vált be? nagyon csunya dagadt vagyok:S

2012. ápr. 27. 17:19
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
2012. ápr. 27. 17:20
 2/11 anonim ***** válasza:
Már azzal megtetted az első lépést, hogy felvállalod és segítséget kérsz a változtatáshoz! Súlyt nem tudok tippelni, de kezdj el egy normális étrendet és sportolj! Bővebben itt találsz információt: [link]
2012. ápr. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Szia.hát igen első lépés már megvan:) ezek a fogyis teák menbnyire segitenek? mert most zöldet iszom(eddig nem fogyas céljából csak ezt szeretem,cukor nélkül) és sima ásványvizet+barna kenyércsak
2012. ápr. 27. 17:36
 4/11 anonim ***** válasza:
A zöld tea nagyon jó, mivel méregteleníti a testedet, tehát már azzal is leadhatsz pár kilót!
2012. ápr. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

én nem fogytam a zöldteától de attól én is szoktam inni minden reggel egy bögrével cukor nélkül.


Nekem 16 hónap alatt sikerült lefogynom 30 kilót. Sok sok sporttal, naponta 1-1,5 óra, hiába nem bírtam, akkor is csináltam ha megpusztultam, mert tudtam hogy a végén elérem a célom, és büszke leszek magamra. És sikerült is.

Mindennap megiszom 3 liter vizet, mert ez sokat számít hogy a bőr rugalmas maradjon, és ne lógjon, nekem szép feszes maradt a bőröm. Amúgy meg mindent ettem mint eddig csak kevesebbet és kb-ra számoltam a kalóriákat. A mai napig minden egyes nap sportolok, és ugyan úgy eszem kenyeret meg mindent. A sport számít nagyon sokat. (TAPASZTALAT) Ja és semmiféle fogyis szarok nem érnek semmit, mint pl a szauna öv ami fogyást igér, meg ilyen olyan porok, gyógyszerek, teák...

2012. ápr. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszi szépen:) mennyi kg nak tippeltek?
2012. ápr. 27. 20:29
 7/11 anonim ***** válasza:
80-100 között.
2012. ápr. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Milyen magas vagy?
2012. ápr. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75-80 kg
2012. ápr. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Sajnos én is így nézek ki 2 gyerek után. Előtte 48 kiló voltam, 168 centi. :(
2012. ápr. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!