Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kezdésnek elég 2km-t futni?

Kezdésnek elég 2km-t futni?

Figyelt kérdés

Ezt a 2km-t 14perc alatt teljesítem! Úgy gondoltam,hogy 1 hétig 2km-t futok, jövőhéttől 2,5kmt, és így tovább minden héten emelem 500m-t! Jó így?

Futás mellett, (pl,ha esik az eső,akkor 40percet szoba biciklizem, vagy 1 órát zumbázok)

Van egy mobilszaunám azt is használom, illetve a relax and tone gépet is! Napi 2-2,5liter energia és cukormentes folyadékot iszom!

160cm vagyok és 57kg. A célom július elejére 50kg lenni :) Sikerülhet? 1200kcalt eszek egy nap, kb 50g fehérjét,és 120gch a megengedett, de azt még sosem értem el :S általában olyan 80g ch-t eszem meg egy nap! De nem éhezem, nem bírok többet enni!

Sikerülni fog a célom?


2012. ápr. 25. 17:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Inkább az számit hogy minél tovább fuss, inkább fuss lassabban és minimum háromnegyed órát.
2012. ápr. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

csak,hogy képben legyél :

egy óra futás kb 700 kalóriát éget el

de kb 700 kalória van két hambiban is,

tehát ha az evésből is visszaveszel,akkor a futásnak sem muszáj olyan soknak lennie,

2012. ápr. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2napja kezdtem el a futást,nem bírnék még 40percet futni, és nem futok gyorsan! Köszönöm a válaszokat!
2012. ápr. 25. 18:14
 4/8 anonim válasza:
47%
sztem ilyen magassághoz ez a testsúly bőven tökéletes. inkább még hízni kéne 4-5 kg-ot
2012. ápr. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, hát hogyne...
2012. ápr. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az étrended ótvar gyenge minimum 120 g fehérje kéne 120 g ch az jó, kéne még egy kis telítetlen zsírsav is, nem futással kéne erőlködni, főleg nem minden nap...heti 2 nap pihit ajánlanék inkább tempós séta és kocogás keverékét csináld mondjuk 3 perc séta 2 perc kocogás edzésenként 1 órán át, relax and tone meg a szauna annyit ér mint az ágybavizelés fogyás szempontjából:D ha betartod a leírtakat akkor simán, jah és kérdés: 2 év múlva 52 km et fogsz naponta futni?:D:D:D
2012. ápr. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem hinném... 10km-ig szeretnék felmenni! A szaunát és a relax and Tone-t feszesítés,méregtelenítés céljából kérdeztem!
2012. ápr. 26. 17:24
 8/8 anonim válasza:
160 cm-hez 57 kg nagyon is tökéletes...Nem modelleket kell faragni az itt segítséget kérőkből...
2012. máj. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!