Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez miért van? (Bővebben lent).

Ez miért van? (Bővebben lent).

Figyelt kérdés
Egy hónapja kezdtem el fogyózni. Kevesebbet eszem, odafigyelek az étkezésemre, és emellett járok konditerembe is, és biciklizek, tehát rendszeresen mozgok. Öt kiló ment le ez idő alatt, viszont csak 2 centi(derék, láb). Ezt nem nagyon értem, mivel pont fordítva szokott lenni nem? Ráadásul látom magamon, hogy valahogy más lett az alakom, formálódtam, de ettől függetlenül nem vagyok centiben vékonyabb... :(

2012. ápr. 21. 13:10
 1/3 Bogarov válasza:
Talán azért is lehet,mert "nem fogysz",hanem izmosodsz.
2012. ápr. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hm, az lehetséges :) De az izom többet nyom, mint a zsír, nem? Meg igaz lehet, hogy izmosodok, mert elég kemény a lábam... Még akkor is, ha nem feszítem be. De én nem izmosodni akarok, hanem a zsírt leadni... :( Persze, örülök, hogy van rajtam egy ki izom, és jobb az állóképességem is meg minden. De nem akarok úgy kinézni, mint valami testépítő :S
2012. ápr. 21. 15:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem zsírt is adsz le, csak közben szedsz fel izmot, így nem tűnik fel.
2012. ápr. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!