Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Háztartási keksz diéta? Hatásos?

Háztartási keksz diéta? Hatásos?

Figyelt kérdés

A lényege, hogy semmi mást nem eszel a kekszen kívül.De azt korlátlanul eheted, ha éhes vagy.

Tudom, hogy nem egészséges mert, nincs benne semmi vitamin, nyomelem...de nem ezt kérdeztem, hogy káros e hanem HATÁSOS?


2012. ápr. 18. 17:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%
Biztos nem hatásos. A diéta lényege, hogy csökkensd a cukrot és a szénhidrátot, nem hogy csak cukrozott szénhidrátot egyél!
2012. ápr. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%
Korlátlanul?A háztartási keksz is tud hízlalni.Amit az előző írt teljesen igaz, plusz utána pár nap után elkezdenél megint normálisan kajálni még jönne is fel plusz kg
2012. ápr. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

440kalória/100g

de már egy napja azt ettem és kb 250g-ot ettem.

1-2 hónapig enném és utána lassan szoknék vissza a normális étrendre

2012. ápr. 18. 17:43
 4/13 anonim ***** válasza:

EGyoldalú, és garantált szorulásod lesz tőle!



Mit sanyargatod magad?

Az elhízások 90% a hormonális eredetű a maradék 10% meg genetika, a kaján szinte semmi sem múlik!

Feltéve, hogy nem habcsókon élsz, hanem normális kaján..

2012. ápr. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Dehogy hatásos, ki mondta ezt a h.ülyeséget?
2012. ápr. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem.


Egyél ésszel "mindenből" feleannyit, és mozogj kétszer annyit.

2012. ápr. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
hónapig?úristen...mért nem eszel inkább többször kevesebbet és egészségesebbet?Ezzel csak azt éred el h tönkreteszed a szervezeted, nem jut 1-2 hónapig normális tápanyaghoz és még kórházban is kiköthetsz
2012. ápr. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Persze hogy hatásos! Az egyik leghatásosabb módja hogy kórházba kerülhess! Csak kérjél időpontot és talán egy hónap múlvára kapsz, addig pedig a szervezeted is tönkreteszed.
2012. ápr. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Pár évvel ezelőtt hányásos hasmenés betegségem volt, enni nem volt kedvem az orvos azt mondta semmit nem ehetek, csak levest, zöldalmát és kekszet. 1 hétig kellett tartanom, de nem nagyon volt kedvem enni úgyhogy csak ilyen 20db-t ettem meg minden nap. 7 napig csak feküdtem az ágyba és mikor felelltem belenéztem tükörbe, iszonyú sovány voltam. Szerintem fogyhattam vagy 4kg-t. És nem azért mert kekszet ettem, hanem beteg voltam és alig ettem. Ha 10 zacskó kekszet megeszel nyilván hízni fogsz. A kérdésedre válaszolva: igen, hatásos, ha a kalóriabevitel is megfelelő. Más kérdés, hogy 1 hét múlva már eleged lesz az ízéből, valami normális kaja után fogsz vágyakozni és a gyomrodat is megfekszi. Ha kekszet eszel, akkor is inkább korpás kekszet ajánlok és mellette gyümölcsöt, zöldséget, pipihusit :):):)
2012. ápr. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 nono1991 válasza:
valóban hatásos különben. egyik ismerősöm 3 hónapig csinálta. a lényege hogy 2óránként 5szemet evett. reggel 8tól számítva 19óráig. plusz 3 alma és 3liter buborékmentes ásványvíz. ezzel az ismerősöm 40kg ot fogyott le és azóta nem hízott vissza. ugyanis a kekszben valóban nincsenek nyomelemek, de tömít. ezt viszont az ásványvíz és az alma pótolja és meg lesz a vitaminszükségleted
2012. máj. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!