Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Futástól fogytatok már?

Futástól fogytatok már?

Figyelt kérdés
Ki hogyan kezdte? Milyen gyakran járt futni? Mennyit fogyott?
2012. ápr. 15. 09:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Holnap lesz 3 hete, hogy életmódot váltottam. Egészségesebben, változatosan és rendszeresen étkezem, ami nálam nagy szó. A bolti rágcsálnivalókat kizártam, egyedül az étcsoki az, ami belefér, de csak alkalmanként. Meg ha van valami alkalom, akkor egy kis süti. Ennyi a nasi. :)


Mozgásként a futást választottam, több okból. Az egyik kényelmi ok, mert kb. 5 percre van tőlünk egy pálya, ahol minden gond nélkül tudok futni. Ez azért jó, mert rengeteg a tanulnivaló (aktuális tananyag+kisérettségi) meg más dolgaim is vannak. A másik, amiért a futást választottam, hogy az egyik legjobb alakformáló sport. Ráadásul elég egy jó minőségű cipő és lehet is menni.


Az első héten fogytam 1 kilót, ami teljesen ideális és centikben is fogytam. A második héten nem fogytam, mert húsvétkor picit több szénhidrátot ettem, mint máskor és mozogni sem tudtam annyit. Hogy ezen a héten mit alkottam még nem tudom, hétfőnként szoktam mérekezni. :)


Eddig a 3 hét alatt hetente 3x voltam futni, ilyenkor 40-50 percet futok, de sétálok is közben, különben nem bírnám végigcsinálni. Úgy vágtam neki, hogy hetente 3-4x megyek el, de első és a harmadik héten a szakadó eső és szél jött közbe, meg egyszer családi okok. Holnaptól viszont nincs mese, menni kell hetente 4x, hogy biztos meglegyen a jó alak nyárra. :)


Első két héten 3 km-t futottam és 1,5 km-t sétáltam, ezen a héten 3,5 km-t futottam és 1 km-t sétáltam.

Következő héten 4x akarok menni futni, első 2 alkalommal 3,5 km-t, a második 2 alkalommal már szeretnék 4 km-t futni.

2012. ápr. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2 éve kezdtem futni.Az elején 85kg-osan 500m-t is alig bírtam, mára már 63kg-osan 8km-t is letudok futni egyszerre.Tavasszal és nyáron szinte minden nap megyek.Sőt, ma is, mindjárt indulok is :) Ajánlom neked is!
2012. ápr. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2 hónapja futok heti 3x, eddig 7 kiló ment le.
2012. ápr. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!