Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van egy kis hájam hogyan...

Van egy kis hájam hogyan lehet eltüntetni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

185 cm vagyok 77 kiló, gyúrok, már felszedtem 7 kiló izmot, de még mindig elég gizda vagyok és a hasamon van egy kis háj. Fussak? De az nem viszi le azt a tömeget amit eddig felszedtem? Nem kéne sokat lemenjen, csak egy pár centit. Vagy hasazzak orrba-szájba? Annak sincs sok értelme nem?



2012. ápr. 11. 16:26
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
amúgy pedig érdemes megnézni egy testépítőt off szezonba esetleg tömegelés alatt. baromi nagy gyomruk van. aztán diétával eltüntetik. tömegelés, hogy fejlődjön az izom, hogy nagy legyél. diéta, hogy a tömegelés alatt felszedett zsírtól megszabadulj és kockás hasad legyen. végtelen ciklus :D
2012. ápr. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Arra gondoltam, hogy minden reggel meginnék egy liter tejet, 200g zabot, este egy fehérhjeturmixot. Ez így már 100g, meg ég amit eszek mellé egész nap. Így jó lesz? Kicsit változtatnom kell az étrendemen, mert gidzasz*r vagyok.:'D

2012. ápr. 11. 17:13
 13/23 anonim ***** válasza:
liter tej helyett én 3 dl-t innék. 200g zabot (szárazon mérd) nem hiszem, hogy meg tudsz enni, de ha megy akkor király vagy! a többi jó, csak ne használd a "gizda" kifejezést :)
2012. ápr. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Miért 3 decit? egy literben több a fehérje
2012. ápr. 11. 19:45
 15/23 A kérdező kommentje:

Ja igen és megkérdeztem egyik gyúrós ismerősömet, ö azt mondta, hogy mondjuk 1 hónapon keresztül minden nap 20 perc futás, utána hasazás leviszi. És szerinte nincs ott sok, még fél kiló zsír se, csak éppen annyi, hogy zavarjon.:/

Mit gondolsz erről a minden napi edzésről?

2012. ápr. 11. 19:50
 16/23 anonim ***** válasza:

azért 3 dl tej mert ha megnézel egy kalóriatáblázatot akkor látni fogod, hogy mennyi fehérje van a tejben és mennyi zsír. ár-érték arányban eléggé sz*ar.

a futás-kocogás jó, de vagy 30 perc kell, hogy a szervezet egyáltalán elkezdje bontani a zsírt, mert addig csak a szervezetben "tárolt" energiát használja el, nem hiába kardióznak 40-50-60 perceket. hasazni inkább előtte hasaznék, ha már ezt választod.

nem mondom, hogy nincs értelme annak amit a haverod mondott, de a SZEMÉLYES véleményem az, hogy ennek nem sok értelme van. akkor már inkább hasaznék és azután kocognék (a pulzusod ne mennyen fel túlzottan, kb. 120-140) 40 perceket.

2012. ápr. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Aha, köszi szépen a segítséget. De ezt a tejes dolgot még mindig nem értem bocsi:D 0,1 l általában tartalmaz 3-3,4g fehérjét és hát attól függ milyen zsírosat veszel(mármint a zsírtartalom). Ha megiszol egy litert akkor benned van cirka 30 fehérje, ha 3 decit akkor 9. Kifejtenéd kérlek:'D
2012. ápr. 11. 20:27
 18/23 anonim ***** válasza:
1 liter 1,5%-os tejben van 30g fehérje és 50g ch és 15g zsír. belekerül vagy 200ft-ba. nem túl jó, de cserébe lehet, hogy megfosat. én nem innék annyi tejet, túró jobb.
2012. ápr. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
én 193 cm-vagyok és 105 kg egy fél éve kezdtem el a kondizást akkor voltam 95 kg. és mondjuk engem is érdekelne hogy lehetne kicsit fogyni mert szinte csak a hasamon van felessleg
2012. ápr. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm, skoat segítettél. Akkor inkább túró, reggelie, tízórai meg zabpehely. :)
2012. ápr. 11. 22:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!