Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehetne "eltüntetni" a...

Hogyan lehetne "eltüntetni" a hajam választékát?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, és mióta az eszemet tudom, középen volt elválasztva a hajam, és mindig összefogva hordtam, gondolom eléggé hozzászokott...


Szeretném úgy hordani, hogy hátrafésülöm, és úgy fogom össze, vagy kiengedve hagyom, de egyszerűen egyből nyílik szét, mikor hátrafésülöm. Még akkor is, ha összefogom hajgumival, a fejtetőmön "kettényílik" a hajam és látszik a választék.


Sosem fog már megszűnni? :(


2011. ápr. 21. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Van ott egy forgó, azért nyílik szét.

Eltűnni sem fog.

Annyit tehetsz, hogy cikk-cakk alakban választod szét a hajad, kicsit másképp fésülöd, stb.

2011. ápr. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kicsi tupír és utána nem választódik el. :)
2011. ápr. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
vagy próbáld meg hajmosás utánvúgy szárítani,h folyamatosan fésulod hatra. am' nekem is ez a gondom
2011. ápr. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A fejed tetején kösd össze és szorosan, akkor úgy marad :D
2011. ápr. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem csak "megszokta" a hajad. nekemis 15évig középen volt elválasztva..aztán kicsit lejjebb. ezután sokáig hajpántot hordtam meg hátrafelé erőszakoltam a hajam:S:D..ezt annyira megszokta,hogy mostmár választékom sincs...nekem már az nem marad meg :S:D
2011. ápr. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!