Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van egy kis hájam hogyan...

Van egy kis hájam hogyan lehet eltüntetni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

185 cm vagyok 77 kiló, gyúrok, már felszedtem 7 kiló izmot, de még mindig elég gizda vagyok és a hasamon van egy kis háj. Fussak? De az nem viszi le azt a tömeget amit eddig felszedtem? Nem kéne sokat lemenjen, csak egy pár centit. Vagy hasazzak orrba-szájba? Annak sincs sok értelme nem?



2012. ápr. 11. 16:26
1 2 3
 1/23 anonim válasza:

Éhezz.

A test éhezés során először a zsírsejteket áldozza fel a túlélés érdekében és csak azután kezdi el az izomsejteket bontani.

2012. ápr. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
inkább hasazz vadul mert 185 cm-hez nagyon gyér az a 77 kg,hiába gyúrsz ezerrel ;)
2012. ápr. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

kategória fail! jönnek ide a jobbnál jobb válaszok...

ha éhezel lebontod az izomzatod, mert pont, hogy az izmot bontja le előbb a szervezet és csak utána a zsírt.

hasazással nem sokra mész, mert hiába van erős hasizmod ha van rajta 1-2 centi zsír, akkor sem fog látszani.

menny szépen át a sport mozgás témakörbe és írd be a keresőbe, hogy "kockahas" vagy valami ilyesmi. 2132db ilyen kérdés volt már, és ugyanennyiszer leírták, hogy mit kell tenni.

sok sikert!

2012. ápr. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
Úgy olvastam, hogy hajam XD
2012. ápr. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy gyér, olyan vagy mint a vonatfütty.:D De képzelj el ezelőtt 70 kg voltam. 3 hónap alatt feljött 7 kiló. Visszatérve, akkor hasazza1k sokat? De helyi fogyás nincs, ha jól tudom. Az nem fogja csak jobban kilökni a gyomrom?
2012. ápr. 11. 16:36
 6/23 anonim válasza:
spaciális étrend+ mozgás.
2012. ápr. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:

én csak azért írtam hogy próbálj inkább intenzíven hasazni,mert nekem bevált de akkor ez biztos valami genetikai hiba:)

a lényeg hogy hasazol vagy nem,nem nagyon érdekel,csak ne fogyj többet.inkább legyen pocak minthogy bordás pálcika legyél.kérdezd meg a csajokat :)

2012. ápr. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

mit akarsz pontosan? kockahasad akkor lesz ha alacsony a testzsírszázalékod, ahhoz pedig speciális étrend sok mozgás és hasazás is kell.

ha csak lejjebb akarod vinni a testzsírszázalékod kicsivel, hogy a hasadról is fogyjon a zsír akkor minőségibb kaja kell és kevesebb szénhidrát.

a zsír akkor lesz kevesebb ha több kalóriát égetsz el mint amennyit beviszel, de ekkor máshonnan is fogyni fogsz. körülbelül hasról legutoljára... sajnos ez van. persze genetikától is függ, de általában ez a tendencia.

én a minőségibb kaját választanám. nagyon kevés cukor és állati zsír. a szénhidrát pedig legyen rizs!!!!, durumtészta, zab!!! esetleg krumpli, de csak módjával. na meg persze hús-hús-hús.

2012. ápr. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Hát elég gizda vagyok, de a hasam meg nagy...

Onnan szeretnem valahogy ledolgozni, hogy szép lapos legyen. Persze, kockahasat is szeretnék. Megpróbálok sok szénhidrátot bevinni (250-350g között van minden nap), hiszen kell az üzemanyag. Fehérjéből is megvan minden nap a 90g kb., de ez a minimum. Tudom, egy picit több kéne, olyan 150g, ha jól számolok. Szóval csökkentsem a szénhidrátot? De akkor nem megyek ennél is jobban le?

Szénhidrátot főleg kenyérből és tésztából viszem be.

2012. ápr. 11. 16:55
 10/23 anonim ***** válasza:

zab!!! legjobb szénhidrát, csak sz*ar az íze. azért szólók, hogy a rengeteg ch nem ott kezdődik amit eszel.

a helyzet az, hogy izmot növelni és zsírt csökkenteni nem igen lehet egyszerre. persze ha profi feltételek akkor összejön, de arról kár is ábrándozni. maradjon ennyi a ch csak legyen rendes! fehérje pedig 90g kevés! miből épüljön az izom ha nincs fehérje? zsírból és ch-ból nem fog.

amúgy ez egy baromi nehéz kérdés ám!!

2012. ápr. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!