Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ma kincs bográcsoztunk és...

Ma kincs bográcsoztunk és elég füstös lett a hajam. Hogyan tudnám belőle eltüntetni? Megmosni nem szeretném, tegnap este mostam. A parfüm vajon nem roncsolja a hajam?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 4. 19:59
 1/5 A kérdező kommentje:
*kint:)
2011. ápr. 4. 20:01
 2/5 anonim ***** válasza:
mosd meg vagy tedd tele a házat ezekkel a hülye füstölőkkel és akkor meg olyan szagú lesz a hajad
2011. ápr. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
csak mosással..
2011. ápr. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem van hajspray-m, múltkor én is bográcsolás után befújtam vele, és még 3-4 napig illatos volt tőle a hajam:) Én Schauma-t használok, de a gliss kurnak is van ilyenje, az is jó márka.
2011. ápr. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

ok köszi:)

azért nem annyira tömény,nem pont a tűz mellett ültem,csak hát egy kicst érzik.

megmosni már azért sem,mert eléggé esőre áll az idő,úgyis csapzott leszek,holnap úgyis megmosnám.

asszem akkor fújok rá vmit,hátha beválik:)

2011. ápr. 4. 20:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!