Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan javíthatnék az alakomon...

Hogyan javíthatnék az alakomon? (kép lent)

Figyelt kérdés

3hónapja szültem, de borzalmas lett az alakom. A bekarikázott részeket szeretném formássá tenni. Bocsi az ilyen képért, de a bugyi takarta volna azokat a részeket.

Milyen gyakorlatokat tudnék csinálni?

[link]


2012. ápr. 11. 10:03
 1/8 anonim ***** válasza:

Az én véleményem szerint nem borzalmas az alakod, főleg, hogy nem rég szültél. Én a taposógépet ajánlanám neked, nagyon jól formálja a lábat, csípőt, feneket. Fogynod nem kell szerintem.

Én sokkal borzalmasabban néztem ki szülés után, nekem a hasamon is maradt bőven felesleg, így én diéta és taposógép, plusz heti egy zumba segítségével értem el a szülés előtti állapotot.

2012. ápr. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Én is így nézek ki, bár egy kicsit nekem nagyobbak a bekarikázott területeim, pedig nem szültem soha. Én most kerestem aerobik, fittness zenéket és elkezdtem tornázni 15-20 perceket.
2012. ápr. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nekem az nem tetszik, hogy úgy be van horpadva az a rész. Sajnos nincs taposógépem :(
2012. ápr. 11. 10:45
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs itt semmi baj, kismama! Ez a kis hasika hamar vissza fog húzódni. Felüléseket javasolok ésszerű határok között. Fogyni ne kezdj, pláne ha még szoptatsz. Lassan a súlyod is fog csökkenni.
2012. ápr. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Most látom, hogy rossz kategóriába raktam a kérdést.

Igazából nincsen gond a súlyommal, fogyni nem szeretnék, mert így is piszkafának nézek ki.

Csak azon a kis területen szeretnék javítani.

2012. ápr. 11. 11:35
 6/8 anonim ***** válasza:

Én szülés után 3 hónappal sokkal sz@rabbul néztem ki...

De értem a problémád, nekem is összement a csípőm/medencém szülés után:-S

2012. ápr. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A futás csodákra képes és még a hangulatodon is javít napi 20 (később több) percnyi futás a szabadban :) Nem kell sprint, hasznosabb ha egy tempóban meg-megállva futsz. Fuss amíg bírja a lábad (kocogás!!, nem pedig sprint! mert az csak az izmokból épít le) és aztán sétálj picit amíg már megint rendesen veszed a levegőt újra fuss.


Pár hét és formásabb leszel. Diétáznod pedig szerintem sem kell.

2012. ápr. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincs az alakoddal! :)
2012. máj. 22. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!