Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha minden nap 1 órát futnék,...

Ha minden nap 1 órát futnék, akkor hetente hány kilótól tudnék megszabadulni és mennyire látszódna meg az alakomon?

Figyelt kérdés

17/L

166/50


2011. júl. 14. 22:35
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:

Szia!

Már nem azért, de hova a búbánatos Isten nyilába akarsz fogyni. 166cm-hez vagy 50kg, inkább szedj fel még párat, mithogy fogyni akarj!!!

2011. júl. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim válasza:

:D:D

szerintem sem kell fogynod. Én 164/55 vagyok, nem teljesen egy éve még anorexiásnak szólítottak. Azóta sem híztam semennyit. Hidd el, nem kell fogynod.

2011. júl. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Jó lehet nektek nem látszik meg, de rajtam igen, én nem fogyókúrázni akarok, csak futni, hogy izom is legyen rajtam. Nagyon látszik rajtam, hogy van feleslegem.
2011. júl. 14. 23:24
 4/29 anonim ***** válasza:
Akkor nem a kilókat kell nézni drága édesmézestejföl, hanem csak simán sportolni, és nézni a tükörben az eredményt, mert az számít. Nincs a homlokodva írva, hány kg vagy, ráadásul az izom nehezebb, mint a zsír.
2011. júl. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Én is pontosan ezt írom! :) De a kérdésemre a választ még mindig várom :)
2011. júl. 14. 23:35
 6/29 anonim ***** válasza:

DE NEM KELL KILÓKAT VESZÍTENED innentől kezdve értelmetlen a kérdés első fele. Izmosodnod kell = elméletileg kilókban még gyarapodhatnál is, ha nagyon sok izmot felszedsz, közben meg jobb lett az alakod (de ez nyilván nem fog megtörténni)

Bizonyára meglátszódna az alakodon a futás, tehetsz még be egy kis aerobicot is, és fogyassz sok fehérjét.

2011. júl. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

"akkor hetente hány kilótól tudnék megszabadulni"

Ezt írtad, hát persze hogy mindenki fogynivágyást vizionál, holott az izmos, sportos emberek nehezebbek mint a zsírosak...

mérd le magad CENTIVEL, készíts teljes alakos fehérneműs fotót, fuss két hónapig minden nap, mérj újra, készíts újabb fotót, és 100%, hogy elégedett leszel, ha mindent rendesen csinálsz!

A feszességet, izmosságot nem lehet egy válaszban leírni, most most írjak, hogy "nagyon"?

2011. júl. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
De attól még pár kilótól meg szeretnék szabadulni és futással meg is lehet, sőt biztos.
2011. júl. 14. 23:43
 9/29 anonim ***** válasza:

nem kell kilóktól megszabadulnod. komolyan nem. 18-as testtömegindexed van, a 20 a normális alsó határa, a 19-18 az egészségtelenség felső határa...

Amit látsz magadon az az edzetlenség. Eddz, és sz*rd most már le a kilókat :-)


(ps: nem egy dagi csaj vagyok, aki irigykedik, 176/58)

2011. júl. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Na, az agyad az nem nyom sokat, ez már tuti...
2011. júl. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!