Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha minden nap 1 órát futnék,...

Ha minden nap 1 órát futnék, akkor hetente hány kilótól tudnék megszabadulni és mennyire látszódna meg az alakomon?

Figyelt kérdés

17/L

166/50


2011. júl. 14. 22:35
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Magamon úgy látom, hogy pár kilótól azért érdemes lenne megszabadulni, már csak azért is, hogy jobban érezzem magam. Edzéssel pedig feszesíteni kéne, mert ez így nem jó. Nagyon rosszul érzem magam a bőrömben.
2011. júl. 14. 23:56
 12/29 A kérdező kommentje:
Az, hogy kinek mennyi esze van, az nem az agy tömegétől függ....
2011. júl. 14. 23:58
 13/29 anonim ***** válasza:
egyél sok zöldséget és gyümölcsöt, húst, tejterméket. fuss napi 1 órát. de ne fogyj. így elég feszes leszel, izmos, és jó alakú. a hájad le fog jönni, izom lesz belőle (kb mondjuk így) de ha fogysz, akkor a maradék izmod is lejön és még szarabbul fogsz kinézni. ha még ebből is fogyni akarsz, csak az egészségednek ártasz. kérlek, higgy nekünk. vagy kérdezz meg a saját ismeretségi körödből olyanokat, akiknek adsz a véleményére. mert így csak tönkreteszed magad.
2011. júl. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
De nem éheztetni akarom magam, vagy ilyesmi, hanem sportolni és egészségesen étkezni, így meg is szabadulok pár kilótól és még az alakomon is változtatni tudok :)
2011. júl. 15. 00:11
 15/29 anonim ***** válasza:
Csontkollekció akarsz lenni, akin nem lehet semmit fogni, mert nem lesz se melled, se feneked. Szánalom, NE AKARJ FOGYNI! Ennyire nem lehetsz h.lye.
2011. júl. 15. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

Van mellem és bazi nagy seggem is....csak tudod formásodás azért ráférni, mert rohadt szarul nézek ki ekkora seggel, nem igaz, hogy nem lehet megérteni, hogy lennék én csontkollekció??? sportolással főleg....bocsi, de nekem olyan alakom van, hogy ha még akarnék sem lehetnék soha az életben csontkollekció....

Most már jöhetnek a válaszok is a kérdésemre :)

2011. júl. 15. 00:35
 17/29 anonim ***** válasza:

Imádom ezt.. Miért teszed fel a kérdést, ha aztán amikor próbálunk valami ésszerű dolgot tanácsolni neked, akkor letorkolsz? hidd el, hogy te is tudnál csontkollekció lenni. kilókban nem kéne fogynod, csak sokat sportolnod, hogy izmosodj, ami ugye NEHEZEBB mind a zsír. tehát nem fogsz fogyni is és izmosodni is, ez ilyen súlynál lehetetlen.

Komolyan, úgy felidegesítesz... de hogy a kérdésre is válaszoljak, 1 kilót tudnál szerintem fogyni maximum 1 hét alatt, mivel nincs miből fogynod, egészségesen még annyit se, de mivel a célod is egészségtelen, nincsenek tévhiteim. És meglátszana az alakodon, mondjuk 1 hónap után drasztikusan.

(172/58)

2011. júl. 15. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
értsd már meg, hogy fel kell szedned pár kilót, izmosodnod kell! ha izmosodsz, nagyobb lesz a tömeged, el fog tűnni a felesleg.
2011. júl. 15. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

00:15-ös vagyok!


Nem azt mondtam, hogy nincs melled, hanem azt, hogy ha nekiállsz fogyni akkor esetlegesen nem lesz! Értelmezd előbb a mondatot és aztán írogass! Amúgy meg fogyj, ha annyira akarsz. Nem én fogok bekerülni a kórházba anorexia gyanújával. Szóval gondolkozz egy kicsit. 17 évesen lehetne egy kis eszed, vagy ha nincs akkor kérj pár pofont szüleidtől, hogy észhez térj.

2011. júl. 15. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Nem tudom,de en minden masnap futok 10 kilometert,es mar 2 honapja nem fogytam egy dekat sem.Viszont az alakom sokkal feszsesebb,sokkal szebb.Nem tudom hogy lehetseges,de tenyleg igy van.Ha nem is fogysz,a futas nagyon szepen formalja az alakot!
2011. júl. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!