Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A rendszeres beöntéstől...

A rendszeres beöntéstől tényleg lehet fogyni?

Figyelt kérdés
Azt olvastam,hogy a beöntés segíti az emésztést ezáltal fogyaszt is. Ez igaz lehet?
2012. ápr. 10. 21:47
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
Persze, azt az 1-2 kiló sz@r kimegy, csak tudod a fogyás optimális esetben ZSÍRvesztést jelent.
2012. ápr. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

hülye vagy, a fogyáshoz 1 dolog kell: akaraterő


olvasd el a sárga kapszulát, és csináld amit ott leírnak. simán lefogysz, ha akarod

2012. ápr. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
a beöntés nem éget kalóriát,nem okoz kalóriadeficitet,tehát a fogyás egyik feltételét sem tejesíti.
2012. ápr. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Kis érdekesség(nem én találtam ki csak olvastam!):Rubint R. rendszeresen beöntést ad magának.Nem kell ám lehurrogni, sem lepontozni mert egyértelmű hogy nem ezért néz ki úgy ahogy kinéz.Mindenki tudja hogy a sport az élete, és egy jóízűt nem evett még azért van csak egy vékony bőrréteg a szálkás izmain.:D Na mindegy ez a beöntős dolog úgy megragadt bennem, gusztustalan szerintem:DDD
2012. ápr. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, a beöntés segíti a fogyást. Igen, amit leírnak, hogy a laxificandum tömegével csökken a testtömeg, az is igaz, ám mégsem ez a nagyobb súlycsökkenési hányad, hanem a hosszabb hatása, ami több részből tevődik össze. Az egyik a Kerben hatás, a másik pedig a kényszerített mozgás. De aki nem hiszi példaképpen álljon itt az ismert díva éppen Marilyn Monroe... De jelen korunkban is rengeteg hölgy számolt be az eljárásról, noha éppen a prüdériában gyökeredző elutasítással kellett számolnia.
2012. szept. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Míg el nem felejtem az egyik magyar díva is a hidrokolon terápiáról számolt be az egyik országos TV csatorna reggeli műsorában. De ugyanígy megtalálható a beöntés egyik-másik válfaja a ilyen-olyan képes lapokban is, mint méregtelenedést, fogyást célzó eljárás.

(rata@vipmail.hu)

2012. szept. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Hosszú évek óta vagyok rendszeres beöntések híve és gyakorlója. Fogyni nem fogytam még tőle de az is igaz, hogy hízni sem! Attól fűggetlen kellemes, hasznos elfoglaltságnak tartom.
2017. jún. 4. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Valakinek van tapasztalata, tényleg lehet fogyni?
2017. szept. 13. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én most rendeltem beöntőkészletet. Majd referálok. Nem kifejezetten ezért vettem, hanem mert eléggé szorulásos vagyok. Ha még fogyni is sikerülne ezzel, az csak bónusz.
2022. ápr. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

#9-es vagyok.

Azóta fogytam, de nem tudom ez mennyire írható csak a beöntés számlájára. Mert közben próbáltam kevesebbet is enni és többet mozogni. Szóval így nem összehasonlítható a dolog.

Ahogy írtam én szorulásos is vagyok. Ezért is jól esett időnként kitisztítani magamat.

2023. okt. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!