Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem fogyok?

Miért nem fogyok?

Figyelt kérdés

Kb. 2 hónapja kezdtem, azóta hetente hatszor 60 percet futok elliptikus tréneret (a jelző szerint kb. 630 kcal-t égetek, de tudom, ez nem megbízható)


az adataim:

148 cm, 46 kg, 16L

két hónapja is ugyanezekkel a paraméterekkel :(


az étrendemmel sincs gond, diétázom, mióta elkezdtem, napi 1200 kcalt próbálok bevinni, emellett ugye elliptikusozok.

Sok fehérje, lecsökkentett szénhidrát (hetente egyszer pár kocka csoki, vagy erről végleg mondjak le?)


Mit tegyek? Ilyen eredménytelenséggel lassan elmegy az összes kitartásom...


Köszi a válaszokat.


2012. ápr. 6. 11:26
 1/6 anonim ***** válasza:

látványra sem változott semmi? centizz!

dehogy kell lemondanod a pár kocka csokiról. ez teljesen jó, mivel kapsz egy kevéske édesség adagot, így nem fogod lerohanni egy gyenge pillanatodban a hűtőt.

talán egy kicsit több kcalt kéne bevinned (100-200zal), mert lehet, hogy a szervezeted ezt éhezésként éli meg és próbál minél inkább ragaszkodni a zsírraktáraidhoz.

de sajnos nem tudom, mi más lehet az oka. :/

2012. ápr. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszi a választ!

az 1200-nál nem hinném, hogy sokkal többet kéne bevinnem, egyébként vannak napok, amikor edzés mellett megeszek 1500-at is, de csak egészséges és tápláló ételek. (rengeteg gyümölcs, zöldség, fehérje)


én se tudom az okát, de már nagyon kétségbe vagyok esve:(

a diétám kezdetén centikben megmértem magam, na, mindjárt meg is keresem, hátha mégis van valami eredmény..:) mert én tükörben nem vettem észre változást.

2012. ápr. 6. 11:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Valószínüleg azért nem fogysz, mert már nincs hova. 46 kiló vagy basszus, mennyi akarsz lenni, 30???
2012. ápr. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
148 cm-hez???
2012. ápr. 6. 13:43
 5/6 anonim ***** válasza:

148 cm az elég alacsony, 38-40 kiló lenne az ideális.

Szerintem te izmosodsz, és az izom 10-szer többet nyom mint a zsír.

Próbáld meg magadat lemérni mérőszalaggal: mell-derék-csípő, segg, felsőcomb-körfogat.Írd le.

Mérd meg magadat egy hét múlva.

Biztos, hogy fogytál centikben, csak a súlyod az izom miatt nem látszik egyelőre!

Amúgy tényleg ne egyél többet 1200 kalóriánál, én csaknem 20 centivel magasabb vagyok és én 1200-1400 kalóriával fogyózom, ha kell egy-két kilót leadni.

Ne add fel, szerintem meglesz az eredménye!

30N

2012. ápr. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hasból 5 cm-t fogytam, karból, combból, vádliból semmit... :(
2012. ápr. 8. 14:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!