Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem fogyok?

Miért nem fogyok?

Figyelt kérdés

Legalább 10éven keresztül,napi átlag 4-5sört fogyasztottam sport nulla és űlőmunka,valamint zsiros kaják,és rengeteg cukros üditő volt a menü.

Két hónapja ugy döntöttem változtatok,azóta rendszeres mozgás,nem eszem cukrot,vizet iszom,a sört is letettem.A kajára is figyelek,s a sulyom változatlanul 89kg.


2012. ápr. 3. 21:17
 1/8 Krisz85 ***** válasza:

Szia!


Egyrészt meg kéne neézni a kaját, illetve mozogni is kéne, életkorod?!

A kajára is odafigyelek elég tág fogalom sajnos, a hiba két dologban van, egyrészt a kajád fogadni merek hogy nem jó, másrészt a mozgás. Szándékosan a kaját írtam előre, mert ebben az esetben az a fontosabb. írj majd!

2012. ápr. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mint írtam több hete rendszeresen mozgok,kerékpározom,és úszni járok.Reggelire gabonapehely tejjel leöntve,10órai alma és egy banán,ebéd zöldséges rizs kevés darálthussal,uzsonna alma,vacsora egy tányér zöldség leves,ez volt a mai menü,és hasonloképp eszem nap mint nap.Természetesen mindez a kaloriaszükséglet alatt 500kcal al.
2012. ápr. 4. 22:43
 3/8 A kérdező kommentje:
életkor 35
2012. ápr. 4. 22:44
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! Ha tényleg ilyeneket eszel és mozogsz, plusz még a kalóriamennyiségre is figyelsz, akkor elég érdekes a helyzet. Zsír mennyiségére is figyelsz? Lehet, hogy dietetikus jobban átlátná a helyzetet. Egyébként mérd magad centivel, lehet ott van változás (sőt, elvileg muszáj lenne, hogy ott csökkenjenek a kerületek ilyen mozgás+diéta mellett, még ha a kg stagnál is)
2012. ápr. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Krisz85 ***** válasza:
Na a bringa már oké, annyit tegyél meg, hogy a fehérjét felemeled tehát több húst eszel, főleg csirkemell filét, és leglaább fél kiló nyers zöldséget, paradicsom, uborka stb a szénhidrátokkal meg óvatosan, azt is csak bringa közben vagy közvetlenül utánna. Ennyi a trükk. + a telítetlen zsírbevitelre is figyelj pl napi 10-15 g lenmagolaj kéne még, különben nem fogsz úgy zsírt veszíteni mint szeretnél.
2012. ápr. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat,próbálok kitartani,ma egyébként 87.8 at mértem,ez már valami:)bár két hónap alatt nem tul sok:)


A lenmagolaj,segit a zsirégetésben?

2012. ápr. 5. 23:08
 7/8 Krisz85 ***** válasza:

ne a súly legyen a mérce hanem a tükör, mivel van rajtad izom is gondolom, lehet hogy komolyabb súlyzós edzésen full szálkásan csak 82 kg lennél úgy hogy a testzsír% od 5 % körül mozogna és eres kockás hasad lenne, ezért nem igazán a súly a fontos, testzsírt kell veszíteni aminek van súlya, tömege, de ez nem egyenlő a testsúlyvesztéssel , mint azt sokan hiszik.


A lenmagolaj egyrészt kell, másrészt ha nem viszel be elég többszörösen telítetlen zsírt a zsírvesztés leáll. viszont a telített zsírt célszerű nullára redukálni, pl sertéshús, margarin vaj, tejtermékek stb, mert az nem annyira jó diétában, sőt a liszt és a cukor után a harmadik dolog amit ki kell iktatni a kajából

2012. ápr. 6. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Az orvosilexikon.hu oldalon van egy testmagasság/testsuly kalkulátor,ott az jött ki,hogy kb 15kg plusz van rajtam.

Igazábol a hasamon látszik a legtöbb felesleg,meg hátul ez az úszógumis rész,ha ezt el tudnám tüntetni,már boldog lennék.Most vagyok 88kg,80már tök jó lenne.

Mielött belekezdtem,nem is gondoltam volna,hogy ehez ennyi türelem meg kitartás kell.A diétát a dohányzásról való leszokáshoz tudom hasonlítani,nemrég szoktam le a cigiről,3hónapja.Kb ugyanazt érzem most az édességek iránt,mint amikor a cigire vágyakoztam :)

Köszi mégegyszer a hasznos infókat!

2012. ápr. 6. 10:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!