Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire használ?...

Szerintetek mennyire használ? : minden nap 1 óra séta (2x fél óra),300-400 felülés

Figyelt kérdés

Étrend: pl; reggelire 1 szelet kenyér,plusz vaj vagy valami szalámi

10órai: 2db keksz

ebéd ami itthon van,de nem sok

uzsonna:2 keksz,vagy valami gyümölcs ill joghurt

vacsora: 1-2 sült tojás,vagy szendvics

PLUSZ NAPONTA megiszok 2litert!(víz,vagy zöldtea)


2012. ápr. 3. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:

1. a kenyér teljes kiörlésű legyen, mivel kevesebbet eszel így nem biztos, hogy drágább lesz mint előtte.

2. mit értessz keksz alatt? bár akármit is értesz szerintem nem jó legyen inkább gyümölcs

ebéd oké, általában így lehet megoldani

3. uzsonna.. már megint a keksz:) uzsonnára inkább edd azt amit vacsira gondolsz, bár szenyát nem ennék, mert szénhidrát... zöldség, tojás, sovány hús...

4. vacsira mehet szerintem a joghurt én a naturt ajánlom, először fura az íze de meg lehet szokni és szeretni is


Használni mindenképp hasnzál de mivel nem tudjuk mennyiből akarsz emnnyit fogyni így pontosan nem lehet válaszolni


Ha odafigyelsz a kalóriabeviteledre és mellette sportolsz akkor fogyni fogsz ez tény

Sok sikert!

2012. ápr. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Elfelejtettem írni,hogy teljes kiörlésű kenyeret eszem és semmi cukrosat nem eszek,és a tésztát is nagyon ritkán eszem.:)

igen,vagy gyümölcsöt eszek uzsira és 10óraira ,vagy valami cukormentes joghurtot.

5kg-nak örülnék,ha leadnám,csak futni nem szeretek,így inkább ezeket csinálom.

2012. ápr. 3. 22:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha van biciklid akkor az is hasznos lehet. Olyat is csinálhatsz, hogy mondjuk Eltekersz egy 4-5 km-re lévő helyhez és lerakod a bicajt oda kilakatolod. Hazamész teszel veszel otthon csinálod a feladatodat és nap végén lesz valami késztetés a mozgásra, nem akarod, hogy ellopják a bicajt így elsétálsz érte és hazatekersz:)
2012. ápr. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A felülésnek igazából nincs sok értelme, és megnézem, meddig leszel képes rávenni magad, hogy mindennap négyszázat megcsinálj. Nagyon hamar meg fogod unni. Olyan sportot válassz, ami nagyobb izomcsoportokat átmozgat.

És kevés a zöldség az étrendedben.

2012. ápr. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!