Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ez így jó a...

Szerintetek ez így jó a fogyáshoz?

Figyelt kérdés

Reggeli: 5 evőkanál zabpehely annyi tejjel hogy ellepje.


Tízórai: Hát viszek a suliba 1 db almát meg 1 db zsömlét szendvicsnek,de általában csak a a szenyát eszem meg.


Ebéd: Sulikoszt van szóval nem nagyon tudok vele mit tenni,a zsírosat kerülöm a sütiből nemeszek,csak párszor van olyan ami nem finom akkor nem szoktam megenni,akkor kompenzálom itthon pár szenyával.


Uzsonna: 1 pohár kefir vagy natúr joghurt amibe gyümölcsöket vágok.


Vacsora: vagy rántotta 2 db tojásból salátával,vagy valamilyen csirke vagy pulykamell,ma pl csirkemellet ettem sajtal.


Hétfőn Szerdán Csütörtökön lejárok futni,ma kezdtem 30 percet futottam,de jövőhét végéig a cél a 45 perc(lassú kocogásban) és ha az meg lesz utána 45 perc csak nem az időt növelem hanem a sebességet. Kedd Csütörtök Szombat: Fegyencedzéssel edzés(edzés saját testsúllyal pl. húzódszkodás lábemelés fekvőtámasz stb.)


2012. márc. 26. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ez eléggé függ a paramétereidtől, szóval ezt így nem lehet megmondani.
2012. márc. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tényleg az lemaradt. 14F 180cm 71kg ha kellmégvmi szoljatok
2012. márc. 26. 21:49
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem kellene fogynod ilyen idősen, amúgy meg én úgy gondolom hogy nem szálkásítás kellene. De nem ezt kérdezted...


Az étrend nagyjából jó, bár azt nem lehet megmondani ebédre mennyi is az annyi. Reggelire én tartalmasabbat ennék.

2012. márc. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Egyetértek az előző válasszal, hogy nem kellene fogynod, de ha eltökélt vagy akkor a reggelid legyen sokkal tartalmasabb, pl. edd meg a szenyód, akár 2 is,éhesen kezdeni a napot elég kellemetlen, főleg ha suliba jársz és kopog a szemed az éhségtől az órán.Tízóraira jöhet a gyümi, banán és szőlő kivételével, sok cukrot tartalmaz.Ebédre megeheted a levest, ami gondolom nem a kedvenc:)utána jöhet a többi, a tészta és a süti kivételével, bár a hüvelyesek is, pl:bab, elég sok szénhidrátot tartalmaznak, de szerintem ebédre még belefér.Az uzsi ok, amit irtál, de ha éhes vagy nyugodtan ehetsz belőle többet is, a vacsora is ok, a tojás lehet több is, és ehetsz hozzá baromfi párizsit,virslit is .Fontos, hogy a fogyokúra ne a koplalásról és az éhezésről szóljon, mert könnyen előfordulhat, hogy türelmedet veszted és befalod a hűtőt.A sportot se kiképzésnek vedd, ne akarj mindenáron túlteljesíteni, csak amennyit bírsz, hiszen lehet, hogy egyiknap lefutsz egy maratont, a másik nap meg kivagy purcanva.Sport közben is érezd jól magad, ez nem az olimpia, mindig amennyit bírsz.Kellemes napot kívánok!
2012. márc. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Reggelire én elégnek érzem mert tele lesz tőle a hasam :D
2012. márc. 27. 14:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!