Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Normális étrendnek, mondhatjuk...

Normális étrendnek, mondhatjuk ezt is? Vagy min változtassak?

Figyelt kérdés

Tegnap fejeztem be a 90napos diétát,aminek tudom hogy semmi alapja,már így nem alkalmaznám,de szerencsére 18kilótól meg bírtam szabadulni vele. Összeálítottam magamnak egy étrendet,azt szeretném tudni,hogy szerintetek ez így jó-e, ha nem,akkor mit változtassak benne?

Nos,hát akkor ez lenne :


200g csirkemell

200g alma

200g paradicsom

200g uborka

100g rizs

100g csirkecomb

200g alma

1 fej saláta

140g kefír


És ez elolvasztva napi 5étkezésre.

Például.


Reggeli;alma,1pohár kávé.

Tízórai; alma,vagy banán,kiwi,valami gyümölcs.

Ebéd; 50g rizs,200g csirkemell,100g paradicsom.

uzsonna: 50g rizs,100g csirkecomb,200g uborka.

vacsora: kefíres saláta[én imádom :]ha maradt ebédről,csirkemell azzal,ha nem akkor paradicsommal.. Egy jó kis,kefíres,paradicsomos saláta :)


Ez mellé,napi 2-3l víz. És 4X60perc aerob.

Szerintetek tudom tartani a súlyom,és fogyni még?(még olyan 5-8kilót kéne..)

Köszönöm:)


160cm/65kg


2009. jún. 13. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:

reggeli: hol van belőle a fehérje, és a szénhidrát? Gyakorlatilag az alma és 1 pohár kávé tökre haszontalan, semmit sem ér.

tízórai: hol van belőle a fehérje és a szénhidrát? Minden étkezésnek teljesnek kell lennie, amely tartalmz mind ch-t mind fehérjét.

ebéd: végre a tartalma már tökéletes. A mennyiséget sokallom, mert azt a 200g csirkemellet jobban tennéd ha több étkezésre osztanád mondjuk 100g 100g-os adagokra, és akkor jutna belőle olyan alkalomra is amikor nincs fehérje

uzsonna: tökéletes

vacsora: mindenképpen maradjon fehérje (tehát csirkemell) hozzá, még ha iylenkor már nem is kell erőltetni a ch-t. Gondolj bele. Ezután alszol 8 órát, addig a szervezeted 0 kaját kap. És akkor még reggel felkelsz, ebédig ebben az étrendben nicns fehérje. tehát legutoljára az uzsonnában, elsőként pedig az ebédben van fehérje. Magyarán ebéd mondjuk 12-kor, utána uzsonna 4-kor. Az ebédben bevitt fehérjét uzsonnáig lebontja a szervezeted (kb 2-3 óra alatt lebontja), és az uszonna mondjuk 4-kor, utána még 2 óráig van fehérje ellátása a szervezetednek. Tehát este 6-tól másnap délig, azaz a következő 18 órában nincs elátva fehérjével a szervezeted. Ez azt jelenti, hogy ezalatt az izmaid nemcsak hogy nem épülnek, hanem rég katabolikus állapotba kerülnek és elkezdik saját magukat lebontani.

MÁRPEDIG ha az izmaid bomlanak akkor 100% hogy a zsír nem!! Tehát az utolsó puzzle darabot már magad is ki tudod rakni ;)

2009. jún. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért nem rossz étrend ez egy 90 napos után. Reggelire mehetne még zab és fehérjeturmix. Sok sikert!
2009. jún. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Először is gratulálok, hogy megjött ez eszed és magadtól produkáltál egy közel tökéletes diétás étrendet.

HA mindenki így gondolkodna jobb lenne a világ!

Egyébként ha kicsit alakítasz rajta az első válaszoló tippjei alapján akkor már teljesen jó lesz. Ezzel le tudod adni azt a maradék pár kilót is, nem kell aggódni tuti le fog menni.

Egyébként a fehérjeturmix is hasznos lehet mivel jó minőségű fehérje, kielégíted vele az édességigényedet persze hízás nélkül, és gyorsan megvan. Ajánlatok a Scitec - 100% Whey Protein Professional (az 5 kiló a legolcsóbb arányaiban) de van belőle egyadagos kiszerelés amivel ki lehet próbálni hogy melyik íz jön be legjobban.

2009. jún. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jut eszembe...

Nekem a reggelim 50g darált zab volt meg egy adag fehérje meg 14g lenmag olaj. Fontos a napi 1-2 evőkanál lenmagolaj mert ha teljesen zsírmentesen étkezel akkor a zsírbevitel hiánya miatt belassulhat a fogyás!

2009. jún. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!