Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha hetente 3x 20 percig...

Ha hetente 3x 20 percig hasizmozok semmit se fogok fogyni?

Figyelt kérdés

illetve ha ezt kiegészítem futással akkor nagyobb az esélyem? Étrend változtatás nélkül

napi 2000 kalóriát szoktam bevinni.

175 centi vagyok és 58 kiló, az alkatommal különösebben nincs gond, csak a hasam nagy és ez borzasztóan zavar.


2012. márc. 22. 16:46
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
és a hasadon háj van szerinted? azt csak diétával tudod leadni mégpedig cukor liszt kenyér félék megvonásával hiába vagy alkatilag jó vagy sovány, ha ezeket eszel akkor a hasadra rakódott kevés hájat nem fogod tudni eltüntetni. persze heti legalább 30-40 perc futás pl ajánlott, mellette felülésezhetsz de nem ettől lesz lapos a hasad.
2012. márc. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? De inkább naponta csinálj hasizom erősítőket. Persze naponta azért nem kell 20 percig elég 70-80 felülést az megteszi a hatását(tapasztalat).
2012. márc. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

az az igazság, hogy amíg itthon lakom azt eszem amit anyám elém rak. Külön nem fog nekem főzni.

Egyébként a kenyeret mivel helyettesíthetném? A teljes kiőrlésű sem jó?

2012. márc. 22. 16:55
 4/7 A kérdező kommentje:

ja meg ezek a magvas kenyerek nagyon drágák nem?

19 éves vagyok egyébként

2012. márc. 22. 16:57
 5/7 anonim ***** válasza:
abonett vagy pufi rizs. ezek elég olcsók 140 ft körül elég egy hétre az abonett ha 3dbot eszel reggel.
2012. márc. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

a hasazás nem egy nagy kalória égető uh persze,hogy nem fogyaszt.

a kocogás,vagy inkább az ugrókötél az ami eszi a kalóriát.

szóval napi fél óra-40perc intenzív kötél edzés lerántaná rólad a pocit.

2012. márc. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sokat,vagyis mennyi futásra gondoltál?egyébként az étrend változtatás így sem egy bonyolult dolog,főzz magadra.Én annyit csináltam,h elhagytam a kenyeret,tésztát,krumplit,rizst,cukrot.húsokhoz salátát eszek,reggelire mondjuk zabpelyhet natúr joghurttal gyümölccsel.Kenyér helyett én puff. rizs és búzaszeletet szoktam enni.
2012. márc. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!