Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék. Tudtok...

Fogyni szeretnék. Tudtok ötleteket adni?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok 160-165 cm és 59 kg.

Fogyni szeretnék. Tudnátok tanácsot adni? Hogy mit ne egyek sokat , milyen gyakorlatokat végezzek (felülés stb.)

kb. 5-6 kg szeretnék leadni.

Köszönöm!

15/L


2012. márc. 22. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Fordítsd jobbra a fejed, aztán balra. Ezt a gyakorlatot ismételd meg mindig, amikor a szüleid kérdezik, hogy éhes vagy-e, jössz enni stb...
2012. márc. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon humoros..
2012. márc. 22. 14:27
 3/5 anonim válasza:

Hát ,erre nem kell különösebb tanács...

Mozogj többet egyél kicsit kevesebbet ( főleg vacsorát). Kevesebb péksüti , cukros lötty , több zöldség , gyümölcs.

No Meki ! :)

2012. márc. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

És szerintetek jó ha naponta csinálok ilyen gyakorlatokat? [link]

sütit enni ritkán szoktam, mekizni nem járok mert a városunkban nincs meki meg ilyesmi meg amúgy sem rajongok a hamburgerért. :) Inkább az édes löttyökkel van gond mert inkább szörpöt iszok vízzel. De inkább nem iszok olyat. Az ízesített vizeket szeretem de a bolti az elég drága. Úgyhogy azt gondoltam, hogy víz , citrom karikák plusz egy kis citrom facsart leve és mentalevél.

2012. márc. 22. 14:50
 5/5 anonim válasza:

Nincs olyan nagy súlyfelesleged , hogy egy pici változtatással ne menjen le .

Lehet , ha abbahagyod a szörpözést már elég is !

Csak arra ügyelj , hogy ne vonj meg sokat magadtól , mert fejlődő szervezet vagy.

A mozgás jót tesz és szinten tartja a súlyod !

2012. márc. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!