Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni. De hogyan? Ötleteket...

Fogyni. De hogyan? Ötleteket várok pls.!

Figyelt kérdés
Segítsetek! Hogyan tudnék fogyni, ha nem nagyon udok sportolni. Ennek oka az,h konditeremre nincs pénzem, ahol kül. Gépeket használhatnék, és futni/biciklizni pedig nem tudok, ugyanis a térdemben és bokámban olyan gyengék az ízületek,h a legkevesebb futás után is legalább 2-3 napi alig bírok lbra állni, úgy megdagad a bokám :S Hasonló a helyzet a biciklinél is. Próbálkoztam Rubint Rékára tornázni, ott meg leginkább izmosodtam, ahelyett,h eltűntek volna a kilóim :S Várom az ötleteket,h hogyan tudnék fogyni, amellett,h megpróbálok feleannyit enni, mint amit eredetileg ennék (ezt csinálom hetek óta, hasztalanul) 1 deka sem ment le :S kb 6-8 kilótól szeretnék megszabadulni. Max 10től. 168/71 vagyok, és ez sok… Előre is köszi a válaszokat.
2011. jún. 14. 02:15
 1/9 anonim ***** válasza:
ortopéd orvossal megbeszélheted mit sportolhatsz, az úszás tuti a listán lesz és a bringázás is, mivel pont ilyen esetre ajánlják ;)
2011. jún. 14. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom én 4 napja kezdtem el úgy enni, hogy kevés kalória tartalmú ételt eszek meg rengeteg vizet iszom, és napi 6szor eszem. 6 után már nem. És eddig 2 kg ment le. Mondjuk nekem nagyobb a túlsúlyom. :) De igyekszem vissza szorítani. :)
2011. jún. 14. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Akkor te a szerencsések között vsgy, mert könnyen fogysz. Csúnyán mondva én ha ételre gondolok is hívok :S Korábban (néhány éve) rendszeresen úsztam, de akkor is 'így' néztem ki, a másik,h nem otthon élek, hanem egyyetem-->albérlet, szal csak most 2 hónapig lesz biciklim, utána megint csak 2 hetente 2 napig :/
2011. jún. 14. 07:07
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha eddig sokat ettél és most hirtelen nagyon keveset eszel, az nem tesz jót, ne is várd, hogy ettól lefogyj. A diétás étrend nem egyenlő a koplalással. Kérd ki orvos tanácsát, ahogy előttem is írták, és igen, az úszás valóban jó. Emellett ne arra figyelj, hogy minél kevesebbet egyél, hanem hogy rendszeresen, naponta legalább 5-6 alkalommal kisebb adagokat. És igyál sok folyadékot, főleg így nyáron nagyon fontos!
2011. jún. 14. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Inni iszok rendesen egész évben, napi 2 liter simán fogy (szénsavvmentes víz, esetleg tea, ízesítés nélkül vagy citromlével) Enni meg végülis nem most kezdtem,k keveset eszek, mert a napirendem egy katasztrófa. Miel havi 9-10 hónapot az egyetemen töltök, ahol leginkább este 5 körül végzek, egész nap elvegetálok 2-3 sajtos kiflin vagy hasonlón, majd mire visszaérek az albiba, már nagyon késő van, de nem lehetek egyész nap egy kis pékárun, tehát ilyenkr eszek főttételt. Ok, most,h szünet van, odafigyelek arra,h mikor és mit eszek, de évközben... sajna eddig nem sok sikerrel jártam.
2011. jún. 14. 07:38
 6/9 anonim ***** válasza:

Én 102 kilóról indultam, most 85 vagyok. Az én módszerem heti 1-2 kg fogyást eredményez.

1200-1500 kalória között van a napi energiabevitelem, amit 5 részre osztok. Reggeli 250, tízórai 100, ebéd 350, uzsi 100, vacsi 450. Ehhez még hozzájön napi egy pohár grapefruitlé. A kalórilimit az egyes étkezéseknél az nem szigorú +- 30 kalória belefér, csak a napi felső limiten kell belül lennie. Azért este eszem többet, mert ha reggel túl sokat eszem, akkor egész nap éhezem (nem tuom miért), így este 5-kor eszem utóljára, kicsit nagyobb mennyiséget és kibírom reggelig.

Az is fontos, h meglegyen az egyensúly, legyen elég fehérje az étrendedben. A szénhidrátokat sem kell elüldözni, van egy-egy nap, mikor én is bekalkulálok egy fagyit pl.

Napi 2-szer 10 percet hulahoppozom. Futok is napi szinten. Persze tudom, ez utóbbi neked nem jó. Így az anyukámnak bevált dolgot ajánlanám, ő 20 kg fogyott 5 hónap alatt(55 éves!). Ő is betartotta a kajálási dolgokat és napi fél órát pilates-ezet, jógázott (persze ezeket még ma is teszi). Neki sincs pénze sehova sem menni, de a youtube-on vannak nagyon jó gyakorlatok.

Én még gimnasztikázom is, h a karomat is átdolgoztassam.

2011. jún. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
8.16 vagyok: 163 cm-es 26 éves nő vagyok
2011. jún. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

én egy igen egyszerű módon változtattam meg az életmódom.

Este 6-ig vacsora után csak zöldséget és gyümölcsöt ettem.

lassan változott a súlyom, de 12 kiló ment le 2 és fél hónap alatt.

2011. jún. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ajánlom ezt a cikket, amit én írtam.

Ettől garantáltan fogsz fogyni úgy, hogy nem megy le izom!


[link]

2011. jún. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!