Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így fogok fogyni? (napi 1 óra...

Így fogok fogyni? (napi 1 óra futás, értend, többi lent)

Figyelt kérdés

Ezen a héten kezdtem el mozogni, naponta 1 órát töltök el kint, futok. Kimegyek, bemelegítek, elsétálok 100m távolságra, onnan visszafutok a kezdőpontig. Ezt megcsinálom addig ameddig bírom, kb. 6 alkalommal és a végén végigfutom a távot ami rendelkezésemre áll, 300m, de lassabban.


Reggelire tízórais szendvicset eszek, zsemle, szelet sonka, uborka. Ebéd : egy tányér leves. Vacsora, szigorúan 6 órakor, valami laktatóbb, 10-kor lefekszem.


Jelenleg 16 éves vagyok, 56 kg és 163cm magas. A hasam nagy, emiatt kezdtem ebbe bele, laposat akarok.


Szeretnék még plusz tanácsokat vagy jobb edzéstervet. Köszönöm! :) (kitartó vagyok)


2012. márc. 22. 16:46
 1/5 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem: Naponta 6 után még esetleg 8-kor megeszek egy zöldségekkel teli salátát, ha későbbig maradok fent, de lefekvés előtt 3 órával fejezem be mindenképp az evést.
2012. márc. 22. 17:04
 2/5 anonim ***** válasza:

Csak arra figyelj hogy ebéd után n egyél szénhidrátot.Viszont reggelire egyél nyugodtan amennyit tudsz.És akkor egyre csökkented.

Reggelire mint egy királynő

Ebédre mint egy közember

Vacsorára mint egy koldus.

Biztos ismered ezt :)

2012. márc. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezzel az étrenddel nem fogsz fogyni:) egyáltalán nem:)

a futás legyen 2-5km naponta!

felejtsd el a fehér lisztet,ésa cukrot:)

se zsemle se semmi ilyesmi:)helyette:

rozskenyér,pulykasonka,zöldségek,sovány túró

tizórai:gyümölcs(narancs v alma v eper v grapefruit)

ebéd: leves mehet,de tészta nélkül,és csirke rizzsel!!!!

uzsonna:puffasztott rizs vagy egy alma

vacsora: saláta csirkével


semmi cukor,se üditő.


ha ezt betartod,1hnap alatt simán megvan,úgy,hogy vissza se jön.

2012. márc. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ja,és ha 10kor fekszel nem eehetsz laktatót 6órakor!!!!!!!!!!!!!4órával alvás előtt hova?????????

gondolom suliba jársz...

reggeli: 8kor

tizórai 11kor

ebéd 1-2kor

uzsi 4-5kor

vacsora legkésőbb 7kor

ÉS A LEGKIADÓSABB ÉTKEZÉS MELY AZ EBÉD AZ CSAK CSIRKE,RIZS,ZÖLDSÉG LEGYEN....

:)sok sikert..ja,és maximum 4-5kilót fogyj. ne többet!

2012. márc. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, nagyon sokat segítettetek! Szerencsére eltökélt vagyok.


5 kilónál én sem gondoltam többet. Eredetileg nem a kilóimmal van a bajom, hanem a pocimmal meg a lábaimmal, inkább külsőre fogok menni, mérlegre maximum hetente egyszer fogok állni.


Köszönöm! :)

2012. márc. 22. 21:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!