Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon dagi lennék? (képpel! )

Nagyon dagi lennék? (képpel! )

Figyelt kérdés

Hány kg-nak néznétek engem? Egy fiú szerintetek járna egy ilyen duci lánnyal, ha az arca sokak szerint szép? :/ Nincs nagyon önbizalmam. Sorra hízom ki a nadrágjaimat, pedig szoktam sportolni és odafigyelek, hogy mit és mikor eszek. Majdnem egy év alatt felszedtem 10-13kg-t és ettől elég narancsbőrös lettem és a combom, fenekem rózsaszín csíkos. Alakom sincs igazán, amit a képeken is lehet látni. A derekam 81cm a csípőm meg 100cm. Gondolom jócskán kéne fogynom, mert meg vagyok hízva, ugye? A nadrág méretem 38-40-es. 15/L Köszönöm a segítséget! :)


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


2012. márc. 10. 20:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Több kalóriát fogyasztasz el,mint amennyit elhasználsz. Ebben benne van a test fenttartásához szükséges kalória,és az egyéb tevékenységeid (sport) .

Lehet,hogy eddig intenziven nőttél,fejlődtél,ez mindenkinél lekezd lelassulni valamikor,és ha kamaszkorában megszokja,hogy kétpofára zabál mégis 50 kiló vasággyal,akkor könnyen lehet,hogy 18-20 évesen elkezd meghízni. (nálunk anno a suliban mindneki ekörül kezdett "gömbölyödni") . Ez nálad úgylátszik korábban elkezdődött,többet kell sporotlni és egészségesen étrkezni,mint minőségben mint mennyiségben.


Egyébként nem vészes a felesleged,jó,hogy észrevetted és tenni akarsz ellene.Most még nem sok,de ha miinden év végét +10 kilóval zárod 3 év múlva már vért fogsz hugyozni mire leadod.

2012. márc. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem vészes, szerintem formára jó vagy, tény hogy van valamennyi túlsúly, de nem néz ki rosszul.
2012. márc. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Ez attól is függ hogy hány éves vagy ,14 évtől már nem nyúlsz annyira. De szerintem te nem vagy annyi.
2012. márc. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!