Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon dagi lennék? (képpel! )

Nagyon dagi lennék? (képpel! )

Figyelt kérdés

Hány kg-nak néznétek engem? Egy fiú szerintetek járna egy ilyen duci lánnyal, ha az arca sokak szerint szép? :/ Nincs nagyon önbizalmam. Sorra hízom ki a nadrágjaimat, pedig szoktam sportolni és odafigyelek, hogy mit és mikor eszek. Majdnem egy év alatt felszedtem 10-13kg-t és ettől elég narancsbőrös lettem és a combom, fenekem rózsaszín csíkos. Alakom sincs igazán, amit a képeken is lehet látni. A derekam 81cm a csípőm meg 100cm. Gondolom jócskán kéne fogynom, mert meg vagyok hízva, ugye? A nadrág méretem 38-40-es. 15/L Köszönöm a segítséget! :)


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


2012. márc. 10. 20:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Egy picit igen. De ez nem biztos, hogy levon a vonzerődből, simán beléd eshet bárki, ez azért nem a kilókon múlik, hidd el. De arra is gonolnod kell, hogy mi lesz később. Gondolom még nagyon fiatal vagy, ne hanyagold el magad! Sport, mozgás! Nem vagy kövér (még), de a sport hiány azért látszik! Ne keseregj, kedvesnek tűnsz, szeresd magad, és ha felteszed ezt a kérdést, biztosan neked is van egy pici "hiányérzeted" magaddal kapcsolatba, hát mozogj, sportolj, tornázz! :)
2012. márc. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nézd van rajtad egy kis felesleg kb 65-70 kg lehetsz vagy talán még kevesebb. Egy kis pocak még belefér igaz van ebből mit leadni de nem vészes hidd el külsőre még lehetsz bombázó ha olyan ruhákat hordasz és ha szép arcod van akkor jobbnál jobb pasik szedhetnek fel téged.
2012. márc. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
rosszabra számitottam a leirtak alapján! nem vészes annyira! ez alább soha ne add ez legyen a fő cél!
2012. márc. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Az én ízlésemnek pont jó lennél ha nem 15 éves lennél :D
2012. márc. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
60-65 kiló körülire saccollak.Amúgy ez sok mindentől függ.Ha arányos vagy (márpedig ez eddig csak egy has),akkor lehetsz vonzó kilóktól függetlenül is.
2012. márc. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%

Nem vagy dagi, csak egy picit húsos. Előnyös ruhában kimondottan csinos lehetsz. Ahogy előttem írták, sportolj, mozogj, no süti, no hamburger, no kóla, sok gyümölcs, ilyesmi, azért ne éhezzél :)

Sokan összetennék a kezüket, ha csak ilyen "dagik" lehetnének, mint te, olyan kelttészta lányokat lehet látni, hogy csak na!

Ja, előnyös ruha: mindenképpen próbál meg elszakadni a diktált divattól, keress olyan cuccokat, ami jól áll, amiben nem feszengsz, amiből nem lóg ki semmid (lehet ám ilyet is hordani, nem leszel még attól nyanyás, ha nem cuppantod bele magad 5 számmal kisebb holmikba). Bocs a szőkimondásért, de mindezt jószándékkal írtam.

2012. márc. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat! Az egész családunk "gömbölyű", pedig nem szoktunk gyorsétterembe járni, üdítőt se iszunk és sok zöldséget, gyümölcsöt eszünk. Ami az utolsó válaszolót illeti, hagyd ki az anyámat, ő nem cseszett el semmit és a hízótól szerintem messze állok azért. Amúgy 65kg vagyok és 167cm. Sportolok, de valamiért nem akar csökkenni a súlyom, pedig mindent megteszek. :(
2012. márc. 11. 00:43
 8/13 anonim ***** válasza:

pedig jogosan írtam.

egy testépítő nem hízik-izmosodik egy év alatt 10-13 kilót,nemhogy egy lány.

de a bőröd a bizonyíték,hogy nem normális az ütem,mert szétrepedt.

2012. márc. 11. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem változott semmi az életemben, az étrendem is maradt a régi, szóval nem tudom, hogy mitől lettem ennyivel több, de tudom, hogy egészségtelen. Nem tudok mit csinálni vele, mert nem tudom, hogy mitől lett...
2012. márc. 11. 01:03
 10/13 anonim ***** válasza:

na vajon mitől.

többlet kalória bevitel.

vagyis több étel megy be,mint amennyire szüksége van a testednek.

2012. márc. 11. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!