Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezzel a saját tervezésű...

Ezzel a saját tervezésű diétával márciusban kb mennyit fogok fogyni?

Figyelt kérdés

reggeli:1 szelet teljes kiőrlésű barna kenyér

ebéd:1 tál saláta mix (jégsaláta,reszelt répa) és 1 csomag mozarella (100g-230 kcal) és saláta dressing,meg 1 db zöldalma 1 teáskanál mézzel

vacsora:1 db zöldalma 1 teáskanál mézzel


és nem is vagyok éhes!! :))


2012. márc. 3. 13:57
 1/6 A kérdező kommentje:
plusz heti 2x spinning :)
2012. márc. 3. 13:58
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés, ha éhes vagy, ha nem... Ha neked elég ennyi, akkor is oszd el napi 5-szörre. De kb 4-5 kg.ot lehet, hogy sikerül ledobnod, de nem tudni a súlyod.
2012. márc. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ! nagyon kevés?azért kibírható szerinted? a súlyom kb 59 kg és 170 cm magas vagyok,lány persze..szerinted milyen más elemeket kéne beiktatni a diétámba hogy jobb legyen? (egyébként kb én is így számoltam és 4-5 kg-t is szeretnék fogyni ...)
2012. márc. 3. 20:39
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez brutálisan kevés!

Az izmaiddal mi lesz?

Lefogyhatsz (bár nem hiszem, hogy max.1hétnél tovább bírnád ezt az étrendet) de löttyedt leszel!

Sok sikert!

2012. márc. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
akkor még mivel egészítsem ki?
2012. márc. 4. 09:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Hol van a hús? Csirkemell, hal? Nagyon kevés fehérjét eszel!
2012. márc. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!