Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Letudok ezzel a saját módszerr...

Letudok ezzel a saját módszerrel fogyni?

Figyelt kérdés

168/90 L

Most végleg rászántam magam hogy leadom a súlyom és 60 kg vagy 70kg-ra lefogyok..AKAROM

Nem akarok recept szerint élni, nem akarom számolgatni hogy naponta mennyit eszek élni szeretnék de egészségesen, fitten,szexisen.

Az én tervem erre.

Fogyokura előtt szeretnék 1 víznapot beiktatni hogy a méreganyagok távozzanak.

utána mellőzném az étrendemből a kenyeret.

ennék mindent de csak mértékkel amit megtudnék enni annak a mennyiségnek a felét vinném csak be a szervezetembe.

naponta 2x futnék és tornáznék emellett napi 2-3 l vizet is innék.

szerintetek ez bevállhat?

tudom nagy akaraterőnek kell lennie, de most elhatárzotam magam........


2011. jún. 9. 14:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Azért nagyon nem mindegy hogy mit eszel.Pl ha rántotthús van krumplival és tortával,ha ennek megeszed a felét az akkorsem jó.
2011. jún. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdésnek jó, ha csökkented az adagot. de a cukros zsíros ételeket is kerüld. Viszont nem biztos hogy futnod kéne, mert elég sok felesleged van, ez nem teszjót az ízületeknek. Inkább biciklizz.
2011. jún. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem ha komolyan elhatározod magad, akkor beválhat. Tényleg kell kitartás hozzá, de szerintem csak az elején, amíg beindul. Én is csináltam és le is fogytam 2 ruhaméretet, előttem mindig a cél lebegett és így könnyű volt végigcsinálni. Szerintem jobb is így, hogy nem recept szerint akarod csinálni, az nekem sem menne. Én is ettem mindent továbbra is csak nagyon oda figyeltem, hogy mit mikor és mennyit. Úgyhogy kitartás és menni fog!!! :)
2011. jún. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mondjuk most néztem hogy elég nagy a túlsúlyod,talán ez így elég lesz egy darabig,de nemsokáig fogsz így fogyni ha továbbra is zsíros és szénhidrátdús ételeket eszel.

Amúgy én majdnem annyiról kezdtem mint te 170/86. És kicsit több mint 2hónap alatt fogytam 15kg-ot.

2011. jún. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

ez nem akaraterő, hanem baromság

a fele adagtól állandóan éhes lennél

előbb-utóbb bezabálnál

ekkor a korábban kiéhezett szervezeted mindent tartalékolna

visszahíznál

elkönyvelnéd, hogy szar alak vagy, nincs akaraterőd - pedig nem így van, csak rosszul csinálod

a víznap ugyanekkora baromság - a méreganyagok a koplalástól nem távoznak, főleg nem 1 nap alatt (kérdezz meg egy valamire való belgyógyászt, mekkora baromság a méregtelenítés, a lébőjt meg a lúgosítás meg a béltisztítás stb.)


ráadásul ha most tök egészségtelenül kajálsz (nem véletlenül vagy 90 kg!), annak a fele is tök egészségtelen

inkább tájékozódj, hogy mit és hogyan kell enni

és sportolj

2011. jún. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

*És kicsit több mint 2hónap alatt fogytam 15kg-ot.


Ez sem követendő példa, túl gyors a fogyás, egyenesen következik belőle a későbbi visszahízás. Sajnálom.

2011. jún. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a víz napot hanyagold, felesleges, és csak már az elején elveszted a lelkesedésed az éhezéstől. Igazából attól függ, hogy mit ettél eddig:) ha leszámolod belőle a nagyon zsíros, cukros nasikat, és növeled a fehérje, zöldség bevitelt, a szénhidrátot meg csökkented, simán jó lehet. Emellett eheted azt, ami mondjuk otthon az ebéd, de fele annyit, a többit kipótolod hozzá zöldséggel, ha olyan kaja van egyél helyette salátát. Futni bőven elég 2naponta, főleg kezdetben.
2011. jún. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nagyon jó ha elhatároztad magad a fogyásra, erre sokan nem képesek. A következő lépés hogy megkérdezel egy szakembert, aki segít Neked hogy sikerélményed legyen. A háziorvosod biztos jobban ért hozzá mint mi itt, nehogy rossz tanácsra hallgass.
2011. jún. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"*És kicsit több mint 2hónap alatt fogytam 15kg-ot.


Ez sem követendő példa, túl gyors a fogyás, egyenesen következik belőle a későbbi visszahízás. Sajnálom.


"


Én ebben nem lennék olyan biztos. Mivel minden nap 1órát intenzíven kardiózok és egészségesen, fehérjedúsan étkezem,normális adagokat. Nem koplalok!

2011. jún. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!