Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Alig eszek, miért nem fogyok?

Alig eszek, miért nem fogyok?

Figyelt kérdés

Elmondom mit csinálok: Régebben ettem kenyeret, édességet, kicsit túl sokat is, nem igazán mozogtam, és hát nem voltam "világszép nádszálkisasszony"

Az utóbbi két-három hónapban egyáltalán nem eszek kenyeret, édességet is csak nagyon ritkán, és nagyon minimálisat, sok gyümölcsöt eszem (főleg csak azt), és egyébként nagyon nem egészségesen élek, mert:

Általában reggelire gyógyszer "eszem" aztán elszívok egy cigit, nagyritkán eszem egy almát/ egy abonettet és olyan fél három-négy körül eszek ebédet. Abból is keveset, és általában kihányom utána... Aztán még a nap folyamán eszem egy kis gyümölcsöt, vagy egy natúrjoghurtot stb.

Tudom, hogy baromi egészségtelen, amit csinálok, nem is azt kérném, hogy ezért feddőzzetek velem! Engem csak az érdekelne, hogy sokkal-sokkal kevesebbet eszem miért nem fogyok mégsem?? (Fogytam hat kilót, aztán megálltam, és most ugyanott vagyok)


2012. márc. 3. 11:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Talán már nincs miből fogyni?
2012. márc. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Magasságod? Súlyod?

Azt azért tudod, hogy ez bulimia?!

2012. márc. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

azért nem fogysz, mert nem eszel. ez a kulcs. enni kell, minőségi ételeket, és mozogni. persze aki meg se mozdítja a fenekét és mellette éhezteti a szervezetét, az nem csoda, hogy egy paca marad. akaraterő nulla - a koplalás ugyanis nem akaraterőt igényel, hanem felfogásbeli nehézségeket.


gratulálok. amúgy az mi a csudát jelent, hogy "feddőzni valakivel"?

2012. márc. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszoka!

Sajnos de, van még miből fogyni. És többet is mozgok, mint előtte.

179/84 <- sajnos ezek a paraméterek.

2012. márc. 3. 11:38
 5/10 A kérdező kommentje:
ja és nem vagyok egy "nagy paca" állítólag "egyben vagyok" meg olyan tömör, mert azért régen is futottam minden nap, meg úsztam, csak sajnos egészségügyi dolgok miatt ezeket sem folytathatom.. :(
2012. márc. 3. 11:39
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
"általában kihányom utána...."? Amúgy fogytál. 6 kilót. Utána viszont észbe kapott a szervezeted, és átállt a vész üzemmódba. Így nem is fogsz tovább fogyni, plusz kikészül a szervezeted, aztán, ha abba hagyod, a dupláját hízod vissza.
2012. márc. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azért, mert ez nem fogyókúra, hanem önrombolás. Így nem is fogsz fogyni.
2012. márc. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Az eredményes fogyáshoz életmód váltás kell, mozgás, megfelelő, rendszeres táplálkozás.Az is oka lehet,hogy megáll a súlycsökkenés, ha ásványi anyag hiány van a szervezetben.
2012. márc. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ midnenkinek!
2012. márc. 7. 07:42
 10/10 anonim ***** válasza:

most tényleg? kitörölték a válaszom, mert beírtam, hogy mekkora hülyeséget írnak többen, hogy azért nem fogy mert nem eszik?

szép. ja akkor biztos igaz.

2012. márc. 8. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!