Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A lelkem mélyén örökre kövér...

A lelkem mélyén örökre kövér lány maradok?

Figyelt kérdés
Tavaly márciusban kezdtem el fogyni,3-4 hónap alatt 10kg-t fogytam majd utána még négyet ezt a súlyt tartom azóta is.Fogyás előtt 172cm és 72 kg voltam most 58 vagyok.Idegi alapú fogyás volt nem voltam jól lelkileg sok rossz dolog történt akkoriban.Viszont a mai napig utálok tükörbe nézni, nem veszek fel fürdőruhát, már most rosszul vagyok a nyártól...Kövérnek érzem magam annak ellenére hogy S-es a méretem.Elfog ez az érzés múlni valaha?
2012. febr. 27. 00:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt nem az alakoddal van baj, hanem mással. Van még sok olyan dolog, amit nem szeretsz magadban, és ez kihat a testsúlyodra is, és arra, hogy arra hogyan tekintesz. Az önbizalmadat kell rendbe hozni, az eltemetett dolgokat felszínre hozni, tisztázni, és egy idő után az egészséges énkép is ki fog benned alakulni.
2012. febr. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

...vagy az is lehet, h fogytál, és alapvetően vékony lettél, de az a 'soványdagadt'. Megmagyarázom, h mit értek ezalatt. Szóval lehet, h vékony vagy, de löttyedt és puha. Semmi izom, semmi forma.

Nem ismerlek, így ezt nem tudom megállapítani, de akár ez is lehet az oka annak, h nem szívesen nézel tükörbe.

2012. febr. 27. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

utolsóval értek egyet. gondolom nem tornáztál és ezért még mindig nem tetszik az alakod, akármennyit is mutat a mérleg. kezdj el erősiteni kicsit, izmokra dolgozni, hátha javul magadról a véleményed.

egyébként ismerős az érzés, én is fogytam 11 kilót, szintén 72ről, és az van szerintem, hogy most sokkal kritikusabban nézed magad mint előtte. 72nél tudtuk hogy van mit takargatni, most meg azt várnánk, hogy tökéletes legyen az eredmény, és mivel nem az, nem tetszik. tornázni kell, egészségesen étkezni és idővel egyre csinosabb lányt fogsz a tukorben látni :)

2012. febr. 27. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szerintem is az lehet hogy mivel koplalassal fogytal nem szep feszes izmos vekony vagy hanem plottyedt. es hiaba vagy S-es meret az nem szep.

En ugyanigy jartam, XS-es volt a meretem de nem volt szep testem , kovernek ereztem magam. aztan elkezdtem kemenyen sportolni, S-es lettem viszont szep vekony feszes..akkor mar nem ereztem kovernek magam.

2012. febr. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Előzőeknek igaza van, de meg kell kérdeznem, nem "csesztetnek" véletlenül valakik (család, "barátok", osztálytársak)?


Amikor én fogytam le 70kg-ról 55-re cardioedzéssel, stb, akkor akik addig a teltségemmel bántottak, utána is ugyanúgy folytatták a kritizálást-"kisebb lett a melled",

"azt hiszed ettől szebb leszel?". Jó időbe tartott, míg elfogadtam magam, és a tényt, hogy bizony csinosabb lettem. Agyban dől el.

2012. febr. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

A gond leginkább a hasammal és az "oldalzsírommal":) van...

Utolsónak igen szoktak beszólni...szerintük nem voltam kövér hanem most vagyok sovány,kiállnak a bordáim és a gerincem legalább is szerintük.

Az a baj hogy hülyén hangzik meg kifogás keresésnek de örülök ha 5 percre le tudok ülni a nappali tagozatos egyetem és a 15 órás munkám mellett,ha épp nem tanulok vagy dolgozom vagy házimunkázok akkor próbálok levegőhöz jutni.

2012. febr. 27. 10:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!