Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így sikerülhet lefogynom?

Így sikerülhet lefogynom?

Figyelt kérdés
Életmódot váltottam,barna kenyér,semmi édes viz,max hetene 1x,zsírégető teát iszom és zöldet valamint vizet.Heti 5x szobabiciklizem kb 40percet és mindenből kisebb adagokat eszem.aztmondják sokan hogy létszik rajtam,hogy vékonyabb vagyok,de sulyban nemsok változás van,Igy sikerülhet fogynom kb 10kg ot?
2012. febr. 26. 13:17
 1/4 *gin* ***** válasza:

ha a napi szükségleted alatt tudsz maradni, akkor igen.

ne csak a tömeged mérd, hanem centizd a derekad, feneked, combod is.

2012. febr. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi.s mit ajánlotok még? csokiból néha eszem,vagy hetene 2x 99százalékosat
2012. febr. 26. 14:01
 3/4 anonim válasza:

hasonló fogyókúrát végzett az egyik ismerősöm is (kitörölte a kenyeret, a tésztaféléket stb), leginkább gyümölcsöket és zöldséget fogyasztott és ez mellett zsírégető teát is ivott.

édességet/csokit/sütit reggel evett olyan 9-10 óráig, utána semmi ehhez hasonlót.

Ezt olyan 7-8 hónapig csinálta és sikerült leadnia 12-13 kg-ot. Leginkább akaraterő és önbizalom kell hozzá- ez a biztos recept :))

sok sikert :)

2012. márc. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen:) Van akaraterő,de szomoru hogy ráálok a mélregre s alig kevesebb picivel csak:S
2012. márc. 3. 19:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!