Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A futástól tudok feszesedni?...

A futástól tudok feszesedni? Sokat fogytam, még fogok annyira nem vagyok már fiatal se, rákattantam a futásra, de attól tud feszesedni a bőröm, izomzatom?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy fogalmazzam, de hogy úgy tónusos legyen. 81 kiló voltam még az ősszel most már 70 vagyok, a cél 65 kiló (177 cm vagyok, 30 éves nő). Mivel szültem, az oké hogy a hasam sose lesz a régi, de a combom, fenekem kellen hogy fürdőruha képes legyen úgy május, júniusra. Nagyon szeretek futni, a bokám miatt csak heti 4 szer tudok, de akkor olyan 5-6 km et futok. (ennyire van időm a lurkók mellett). Kétféle vagy több órás torna nem fér bele az időmbe, mert nincs kire bízzam őket. Néztem Rubint Réka meg más ilyen kifejezetten egy egy terület fejlesztő tornákat, de attól tartok, az nem éget annyi kalóriát és megáll a fogyás is.
2012. febr. 25. 15:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Futás, megfelelő vitamin és esszenciális zsír bevitel. Többet szerintem nem is tehetnél, majd ha esetleg egyszer lesz időd terembe járni. :)

Annyira extrémen nem tudjuk befolyásolni a bőrünk feszességét, de egyéertlműen kedvezően hat rá a sport.

2012. febr. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi!! A megfelelő vitamin mit jelent?? Én most csak multivitamint szedek.
2012. febr. 25. 17:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!