Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mire figyeljek oda?

Mire figyeljek oda?

Figyelt kérdés

Szeretnék egészségesebb és vékonyabb lenni. 170 cm/80 kg vagyok. 5 hete nem eszem kenyeret, péksüteményt, krumplit, fehérrizst, cukrot, helyette sok zöldséget nyersen (öntet nélküli saláta) natúr csirkemellet, halat, gyümölcsöt. Nasi a müzliszelet:)

Sajnos eddig csak 2 kiló ment le. Gondolom amiatt,mert három hónapja szültem, és még raktároz a szervezetem, vagy túl lassú az anyagcserém,nem tudom.A kicsi mellett van még egy 2 éves kisfiam is, egyenlőre nem tudok házon kívül sportolni (falun lakom, nincs edzőterem) majd talán ha a kicsi nagyobb lesz, és anyám bevállalja a két gyereket, el tudnék járni futni.

Most taposógéppel "edzek",igaz még csak pár napja.


Mit csinálhatok még, hogy végre beinduljon a fogyás?


2012. febr. 22. 15:23
 1/1 anonim ***** válasza:

ha csak húst, zöldséget és gyümölcsöt eszel, akkor merem írni, hogy elég kevesebb hús is. általánosságban a szénhidrátot szoktuk csökkenteni, Neked az a nasi müzliszelet + a gyümölcscukor gondolom nem lehet túl sok.

de csinálj otthon minden másnap bodyrockTV-s edzéseket, 1 órát legalább nyúzd magad!

2012. febr. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!