Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek sokat ebédeltem?

Szerintetek sokat ebédeltem?

Figyelt kérdés
Ebédre szerintem kicsit sokat ettem.. Megettem 200g csirkemellet(olívaolajjal készítve), amihez durván 300g párolt sárgarépát ettem. Reggelire 2 natúr joghurtot ettem 20g zabpehellyel, tízóraira meg egy almát.Vacsorára 3 tojásfehérjét, 200g zsírszegény túrót és 100g uborkát eszek.
2012. febr. 22. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:
azért ez így nem kimondottan sok, de jó látni hogy valaki úgy ír ki kérdést, hogy közben nem koplal.
2012. febr. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerinted ő nem koplal?Ez semmi,ez egy étkezés!
2012. febr. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

azt mondod?

200g csirke + 200g túró? lehet kevés az a 20g zab, meg lehetne egy jó adag olajos magv. és akkor jobban állna. nem tudom, nem számolom ki mennyi ez, de legalább eszik húst (onnan élből 50g fehérje) meg túróból is valamennyi.

de mondjuk tényleg inkább kevés mint sok, most hogy így külön rávilágítottak..

2012. febr. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem sok, ebédre pont jó. Vacsora és ebéd között mehetne még valami zöldség-gyümölcs.
2012. febr. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!