Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tényleg jobb ha vacsora eszek...

Tényleg jobb ha vacsora eszek sokat?

Figyelt kérdés

Melyik a jobb a két lehetőség közül:

1:ha napközben eszek rendesen és vacsorára csak gyümölcsöt

2:ha napközben keveset eszek és vacsorára eszek többet?


Azért kérdezem mert azt hallottam , hogy ha vacsorára eszünk sokat akkor nem hízunk , mert alvás közben valami más :D



2012. febr. 20. 19:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindig keveset eszünk, reggelire talán többet, hogy energiát kapjunk egész napra, és este fehérjét kell enni, tehét például túrót.
2012. febr. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Napközben elosztva kell annyit enni, amennyi kalóriával még fogyni tudsz (később pedig súlyt tartani).

Ha túlléped a kalóriaszükségletedet, tök mindegy, mikor eszel, hízni fogsz.

az esti evés viszont nagyon egészségtelen, különböző betegségeket okoz. Természetesen nem az, ha havonta 2-szer megéhezel és eszel lefekvés előtt, hanem ha rendszeresen evés után fekszel le. Igen, alvás közben valami "más", konkrétan a szervezetnek regenerálódnia kell és pihenni, nem emészteni.

Ha állandóan emésztenie kell, nem tud regenerálódni. Ennek a következménye a reflux, a rák és egyéb betegségek.


Lefekvés előtt 2-3 órával szabad utoljára enni.

2012. febr. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

3. napközben eszek rendesen és vacsorára is eszek rendesen csak könnyebbeket, lefekvés elött 2-3 órával

tojás, husok, halak, zöldségek, gyümölcsök, túró, sajtok, kefír, joghurt, abonett, zabpehely, rizs, főttkrumpli- ez nem fogyókúrás, ez súlytartó, ha fogyózol reggelire a zabot, ebédre a rizst, krumpli

2012. febr. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
41%

ha este eszel sokat meghízol :D

Reggelizz, mint a király, ebédelj, mint a polgár, vacsorázz, mint a koldus!

2012. febr. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

" ha este eszel sokat meghízol :D "

ezt majd bedobom Afrikában. 2 lehetőséget látok.

- imádni fognak, mert ahelyett hogy éhen halnak, megmentem az életüket, ezzel a tudással felhizlalom őket.

- másik lehetőség, baromira mérgesek lesznek rám, mert ugyan úgy éhen fognak halni a szeretteik, pedig én egy rövid időre reményt adtam nekik. ebben az esetben meg akarnak majd ölni, élve felgyújtani stb. ez a szórakoztatóbb, mert élet-halál harcot vívhatnék feldühödött idiótákkal. itthon ne hagyjam a késem.


óvatosabban a hülyeségek terjesztésével, oké?

2012. febr. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én úgy fogyózom hogy nap közben keveset eszem, délután 4 körül mikor hazaérek akkor vacsorázom normálisan utána nem kívánok semmit. És így fogyok is. De nekem ez azért kellett mert szeretek együtt enni a párommal. És ha napközben már megeszem egy nagyobb mennyiséget akkor este nem kellene ennem már de nekünk fontos a közös vacsi.
2012. febr. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
csak így egész nap alacsony a bevitt fehérje mennyiséged, bármit akar kezdeni a tested azt csak saját fehérje lebontásával tudja, és ez egész éjjelre is igaz. ha ezzel a táplálkozással nem hízol (mint ritka evéssel előfordul a lassuló anyagcsere miatt) akkor szerencsés vagy, de a tápanyag bevitel akkor is nagyon egyenlőtlen. ami egy állapot, persze hogy előfordul..
2012. febr. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem szabad vacsira többet enni... sőt, én a 6óra után semmit sem eszünk-höz tartom magam(bár napközben is megszorítom a kajálást), és fogytam 3kg-t 1 hónap alatt. :) :) :)
2012. febr. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!