Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egyik ismerősöm azt mondta,...

Egyik ismerősöm azt mondta, hogy ha minden este erősen, csipkedve masszírozom a combomat krémmel,2 hét alatt sokat enyhül a narancsbőröm. Igaz ez?

Figyelt kérdés

2012. febr. 22. 06:27
 1/7 anonim ***** válasza:

persze, amennyiben a szájról-szájra terjedő tévhitek igazak lennének, ez is igaz lenne.

viszont a biológiát ás a valóságot jobban figyelembe véve, inkább a testzsírodat csökkentsd ÉS a comb izmodat erősítsd. ugye ez 2 külön folyamat, edzeni kéne úgy, hogy nem fogysz, hogy az izmaidnak egy minimális esélye legyen fejlődni, és egy hosszabb időszak után már lenne értelme fogyni kicsit.

2012. febr. 22. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 *gin* ***** válasza:

home made biztos nem fog összejönni. Én nem hiszek ezekben, de egyik ismerősöm jár ilyen nyirokbizgeráló masszázsra (profihoz), mondjuk neki olyan erősen nyomkodják, hogy sírni van kedve közben. Hasonló diétát csinálunk, egy időben kezdtük, és tény, hogy neki sokkal durvább narancsbőre volt, mint nekem, mégis most én vagyok a rücskös és neki tök sima mindene :D Lehet, hogy a genetikája miatt is (deee rajta még legalább 10+ van, rajtam meg 5), de így talán van némi értelme ennek a masszázsnak.

Persze kizárólag diéta mellett és mozgással. Amúgy azt is megfigyeltem, hogy nekem RR fenékgyakorlatai mellett tűnik el viharsebességgel a naribőr, míg ha azt nem csinálom, csak diéta + futás + mostanában fegyencedzés, hát még mindig rücskös vagyok :(

2012. febr. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem is RR tornái segítettek a narancsbőr eltüntetéseben. Hozzá teszem teljesen nem tűnt el, de mostanra alig van.
2012. febr. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen, a masszázsnak tényleg van értelme, HA az illető saját maga minden lehetőt megtesz a sikerért.

Az alapkérdés: mennyi folyadékot iszol? Dohányzol?

2012. febr. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem dohányzom, és egyelőre kevés vizet tudok meginni, de most egyre jobban adagolom magamnak és így napi 2 liter meg van :) és már pár napja csinálom ezt a masszázst magamon kávézaccal és testápolóval és szerintem be fog jönni!
2012. febr. 23. 21:29
 6/7 anonim ***** válasza:

A kávézacc helyett egyszerű ráolvasást is használhatnál vagy áldozhatnál minden hétfőn egy kecskét.

Sok(!) folyadék, sok mozgás, kevés zsíros étel, és mindez kitartóan és életmódszerűen, nem csak az első jelig, hogy csökkenni kezdett a cellulit.

2012. febr. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

k.v. zacc?

az ilyen tévhitekkel az a probléma, senkit nem érdekel a hitvilágod, de sokan a józan észt elhagyva követik a tévhiteket.

ha te normális edzést követsz, és normálisan eszel, akkor mindegy mivel kened/masszírozod magad.

2012. febr. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!